/Files/images/tvorcha_grupa.jpg

2018-2019

На першому засіданні творчої групи вчителів початкових класів «Нова школа – нові стандарти» учасники опрацювали документи, стосовно реформування початкової школи, визначили модель вчителя, як провідника змін в контексті Концепції Нової Української школи, створили «портрет» сучасного вчителя.

Одним із питань засідання була доповідь психолога школи Гринченко А.О.. «Психологічна служба «Моя професія - вчитель». Засоби профілактики та подолання професійного вигорання педагогів. Вона провела з вчителями тренінг.

На початку тренінгу вчителі привіталися різними способами, провели вправу «Очікування», прийняли правила роботи в групі.

Психолог розповіла про синдром емоційного вигорання , засоби профілактики та подолання професійного вигорання педагогів.

Учасникам тренінгу запам’яталася вправа «Коло життя», яка дала змогу подумати над своїм життям, з’ясувати, що насправді найважливіше у житті, і що можна змінити.

Педагоги створили та презентували колаж «Портрет успішного педагога», склали пам’ятку «Збереження емоційного здоров’я» та зробили висновки з притчі «Кава».

Учасники тренінгу виконали вправу «Кошик сміття», руханку «Полювання на лева», вправу «Лимон», релаксацію «Подорож на хмаринці».

Підсумовуючи тренінг, всі дійшли згоди, що можна запобігти емоційному вигоранню та дбайливо ставитися до власного здоров’я та емоційного стану, знаходити час для релаксу та з новими силами виконувати свої професійні обов’язки.

Після тренінгу учасники групи обговорили та затвердили план роботи творчої групи вчителів початкових класів на рік.


Динамічна група "Стратегія успішної роботи з педагогами по впровадженню нового Державного стандарту початкової загальної освіти

Протоколи засідань творчоїгрупи "Стратегія успішної роботи з педагогами по впровадженню нового Державного стандарту початкової загальної освіти"


Творча група вчителів профільного навчання "Розвиток особистості учня у соціокультурному просторі сільської школи шляхом реалізації профільного та до профільного навчання

План роботи творчої групи Терпіннівської ЗШ І-ІІІ ступенів на 2017-2018 н.р

Кiлькiсть переглядiв: 133