Результативність
2017-2018 н.р.
Вітаємо учнів школи з перемогою у І ( районному етапі ) Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»
Прізвище та ім'я учасника Назва роботи Клас Місце Вчитель
Євсюков Владислав «Загадочным созвездиям навстречу!» 8 І Устинова О. В.
Керімова Найлє «В глубинах бесконечной дали» 8 І Устинова О. В.
Клименко Владлена «Ночь - это время мистических сил, И землю серебряный лик осветил» 8 І Устинова О. В.
Волжаніна Марія «В мире так много всего помещается! Мир миллионами звезд освещается!» 7 ІІІ Устинова О. В.
Сулейманова Феріде «Через терни до зірок» 5 ІІ Устинова О. В.
Група учнів «Волшебный космос» 5-6 ІІІ Дядькова К. Л.
Козирева Дар’я, Куковкіна Альона «Міжзоряний простір» 8 ІІІ Устинова О. В.
Топольницький Георгій «Космічний транспорт» 9 ІІІ Бербері І. Г.
Завертяєва Олена «Революція Волі» 11 І Сечкар Ю. О.
Чумаков Артем «Неизведанный мир» 11 ІІ Святун А. В.

Результати участі учнів у ІІ (районному) етапі всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році

За результатами учні школи посіли 10 призових місць, це складає 63 % переможців від загальної кількості учасників .

№ п/п Клас Місце П. І. учня Предмет П. І. Б. вчителя
1. 7 ІІ Тітова Єлизавета Математика Святун А.В.
2. 10 ІІІ Завертяєва Олена Російська мова та література Чекалова О.О.
3. 8 ІІІ Карімова Альбіна Географія Свириденко Н.О.
4 8 ІІІ Ревега Марія Географія Свириденко Н.О.
5 8 ІІІ Ревега Марія Біологія Мельник Н.Г.
6 10 ІІІ Безсонова Вероніка Англійська мова Атахой В.А.
7 8 ІІІ Бербері Павло Інформаційні технології Бербері І.Г.
8 10 ІІ Завертяєва Олена Інформаційні технології Святун А.В.
9 10 ІІІ Мокроусова Анастасія Інформаційні технології Святун А.В.
10 10 ІІІ Саламатін Олександр Інформаційні технології Святун А.В.
Результати участі у ІІ етапі предметних олімпіад з базових предметів

2013-2014 н. р

№ п/пКласМісцеП. І. учняПредметП. І. Б. вчителя
1.7ІІСиганевич ДіанаМатематикаТаранова С.С..
2.7ІІІЛомакова ХристинаМатематикаТаранова С.С.
3.6ІІІІльїна Дар'яМатематикаТаранова С.С.
4.7ІІСиганевич ДіанаФізикаМокроусова М.А.
5.11ІІІВерхова КатеринаЄкологіяСвириденко Н.О.
6.9ІІІЛіліченко ОлександрІнформаційні технологіїБербері І.Г

2014-2015

№ п/пКласМісцеП. І. учняПредметП. І. Б. вчителя
1.8ІІІЛомакова КристинаФізикаМокроусова М.А.
2.8ІІЗавертяєва ОленаРосійська мова та літератураЧекалова О.О.
3.8ІІІМокроусова АнастасіяГеографіяСвириденко Н.О.
4.10ІБаширов БаширІнформаційні технологіїБербері І.Г.

2015-2016

№ п/пКласМісцеП. І. учняПредметП. І. Б. вчителя
1.9ІІЛомакова КристинаФізикаМокроусова М.А.
2.9ІІІЗавертяєва ОленаРосійська мова та літератураЧекалова О.О.
3.9ІІІБезсонова ВеронікаРосійська мова та літератураЧекалова О.О.
49ІІІФейзуллаєва ЕміліяРосійська мова та літератураЧекалова О.О.
511ІІБаширов БаширІнформаційні технологіїБербері І.Г.
66ІІІТітова ЄлизаветаМатематикаСвятун А.В.
77ІІІКарімова АльбінаУкраїнська мова та літератураГоловіна О.Я.
87ІІІРевега МаріяУкраїнська мова та літератураГоловіна О.Я.
97ІІІСєрих КатеринаУкраїнська мова та літератураГоловіна О.Я.
109ІІІБезсонова ВеронікаУкраїнська мова та літератураГоловіна О.Я.
119ІІІБезсонова ВеронікаАнглійська моваАтахой В.А.
128ІІІПономаренко ОлексійКресленняБербері І.Г.
1311ІІБаширов БаширКресленняБербері І.Г.

Результати участі у Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка

Навчальний рікП.І. учняКласМісцеП.І.Б. вчителя
2015-2016Безсонова Вероніка Каримова Альбина8 7ІІ -Головіна О.Я. Головіна О.Я.
2016-2017Безсонова Вероніка Ревега Марія Тітова Єлизавета10 8 7- - ІІІГоловіна О.Я. Головіна О.Я. Головіна О.Я.

Результати участі у Міжнародному мовному конкурсі ім.П.Яцика

Навчальний рікП.І. учняКласМісцеП.І.Б. вчителя
2015-2016Супрун Ангеліна Ревега Марія Безсонова Вероніка4 7 9ІІ ІІ -Прошина Г.М. Головіна О.Я. Головіна О.Я.
2016-2017Безсонова Вероніка Романюта виктория Тітова Єлизавета10 4 73 2 ІІІГоловіна О.Я. Пузанова л.п. Головіна О.Я.

Результати участі у конкурсах районного рівня 2013-2014

№ п/пНазва конкурсуПредметРівеньМісцеП.І. учняП.І.Б. вчителя
Моральний вчинок Номінація «Стіннівки»психологіяРайоннийІІІгрупова роботаСвириденко Н.О. Бардасова Г.А.
Космічні фантазії Секція «Образотворче мистецтво»Образотворче мистецтвоРайоннийІІДолгов АндрійУстинова О.В.
Космічні фантазії Секція «Образотворче мистецтво»Образотворче мистецтво»РайоннийІІДолгов АндрійУстинова О.В.
Космічні фантазії Секція «Образотворче мистецтво»Образотворче мистецтво»РайоннийІІМокроусова АнастасіяУстинова О.В.
Космічні фантазії Секція «Декоративно – ужиткове мистецтво»Образотворче мистецтво»РайоннийІЗавертяєва ОленаШереметьєва О.В.
Космічні фантазії Секція «Декоративно – ужиткове мистецтво»Образотворче мистецтво»РайоннийІСиганевич ДіанаШереметьєва О.В.
Місячник б/ж. конкурс малюнків і плакатів «МНС – очима дітей», «Обери життя», номінація «Пожежна безпека та попередження НС»Образотворче мистецтво»РайоннийІІВолжанін ІлляУстинова О.В.
Місячник б/ж. конкурс малюнків і плакатів «МНС – очима дітей», «Обери життя», номінація «Пожежна безпека та попередження НС»Образотворче мистецтво»РайоннийІІІЧумаков АртемУстинова О.В.
Місячник б/ж. конкурс малюнків і плакатів «МНС – очима дітей», «Обери життя», номінація «Пропаганда здорового способу життя»Образотворче мистецтво»РайоннийІСиганевич Д.Устинова О.В.
Місячник б/ж. конкурс малюнків і плакатів «МНС – очима дітей», «Обери життя», номінація «Пропаганда здорового способу життя»Образотворче мистецтво»РайоннийІІМокроусова АнастасіяУстинова О.В.
Всеукр. Акція та конкурс еколого – натуралістичного напрямкуекологіяРайоннийІІІЕкологічна дружина «Зелений шум»Свириденко Н.О.
Всеукр. Акція та конкурс еколого – натуралістичного напрямкуекологіяРайоннийІІІЕкологічна дружина «Зелений шум»Свириденко Н.О.

2014-2015

№ п/пНазва конкурсуПредметРівеньМісцеП.І. учняП.І.Б. вчителя
"Знай і люби свій край"Образотворче мистецтвоРайоннийІБілецька В.Шереметьєва О.В.
"Знай і люби свій край"Образотворче мистецтвоРайоннийІБілецька В.Шереметьєва О.В.
"Знай і люби свій край"Образотворче мистецтвоРайоннийІКлименко В.Устинова О.В О.В.
"Знай і люби свій край"Образотворче мистецтвоРайоннийІГрупова роботаУстинова О.В О.В.
"Знай і люби свій край"Образотворче мистецтвоРайоннийІІСіващенко С.Рудова О.В.
"Знай і люби свій край"Образотворче мистецтвоРайоннийІТітова Є.Устинова О.В О.В.
"Знай і люби свій край"Образотворче мистецтвоРайоннийІІГрупова роботаШереметьєва О.В.
"Знай і люби свій край"Образотворче мистецтвоРайоннийІІІАкатова А.Рудова О.В.
"Знай і люби свій край"Образотворче мистецтвоРайоннийІІІКозирєва Д.Устинова О.В О.В.
"Знай і люби свій край"Образотворче мистецтвоРайоннийІІІМокроусова АнастасіяУстинова О.В О.В.
"Знай і люби свій край"Образотворче мистецтвоРайоннийІІІОпьонкіна В.Прошина Г.М.
Космічні фантазії Секція «Образотворче мистецтво»Образотворче мистецтвоРайоннийІІКлименко ВладлєнаУстинова О.В.
Космічні фантазії Секція «Образотворче мистецтво»Образотворче мистецтвоРайоннийІІКозирєва Д.Устинова О.В.
Космічні фантазії Секція «Образотворче мистецтво»Образотворче мистецтвоРайоннийІІДолгов АндрійУстинова О.В.
Космічні фантазії Секція «Образотворче мистецтво»Образотворче мистецтво»РайоннийІІВласова АлінаУстинова О.В.
Космічні фантазії Секція «Образотворче мистецтво»Образотворче мистецтво»РайоннийІІМокроусова АнастасіяУстинова О.В.
Космічні фантазії Секція «Образотворче мистецтво»Образотворче мистецтвоРайоннийІВолжанін ІлляУстинова О.В.
Космічні фантазії Секція «Декоративно – ужиткове мистецтво»Образотворче мистецтво»РайоннийІБілецька ВШереметьєва О.В.
Космічні фантазії Секція «Декоративно – ужиткове мистецтво»Образотворче мистецтво»РайоннийІІІГрупова роботаШереметьєва О.В.
Космічні фантазії Секція «Декоративно – ужиткове мистецтво»Образотворче мистецтво»РайоннийІІІПримін ДанилоШереметьєва О.В.
Космічні фантазії Секція «Декоративно – ужиткове мистецтво»Образотворче мистецтво»ОбласнийІБілецька ВШереметьєва О.В.
конкурс малюнків «МНС – очима дітей», «Обери життя», номінація «Пожежна безпека та попередження НС»Образотворче мистецтво»РайоннийІІІВолжанін ІлляУстинова О.В.
конкурс малюнків «МНС – очима дітей», «Обери життя», номінація «Дидактична Гра»Образотворче мистецтво»РайоннийІІІГрупова роботаУстинова О.В.
Всеукр. Акція та конкурс еколого – натуралістичного напрямкуекологіяРайоннийІІІЕкологічна дружина «Зелений шум»Свириденко Н.О. Чумак Г.А.

2015-2016

№ п/пНазва конкурсуПредметРівеньМісцеП.І. учняП.І.Б. вчителя
"Знай і люби свій край"Трудове навчанняРайоннийІГоловіна В.Шереметьєва О.В.
"Знай і люби свій край"Трудове навчанняРайоннийІКазакова О.Шереметьєва О.В.
"Знай і люби свій край"Трудове навчанняРайоннийІІТітова Е.Шереметьєва О.В.
"Знай і люби свій край"Образотворче мистецтвоРайоннийІКерімова Н.Устинова О.В О.В.
"Знай і люби свій край"Образотворче мистецтвоРайоннийІГрупова робота Клименко В. Власова АлінаУстинова О.В О.В.
"Знай і люби свій край"Образотворче мистецтвоРайоннийІІІОпьонкіна В.Прошина Г.М.
Космічні фантазії Секція «Образотворче мистецтво»Образотворче мистецтвоРайоннийІІКлименко ВладлєнаУстинова О.В.
Космічні фантазії Секція «Образотворче мистецтво»Образотворче мистецтвоРайоннийІКозирєва Д.Устинова О.В.
Космічні фантазії Секція «Образотворче мистецтво»Образотворче мистецтвоРайоннийІДолгов АндрійУстинова О.В.
Космічні фантазії Секція «Образотворче мистецтво»Образотворче мистецтво»РайоннийІІІВласова АлінаУстинова О.В.
Космічні фантазії Секція «Образотворче мистецтво»Образотворче мистецтво»РайоннийІМокроусова АнастасіяУстинова О.В.
Космічні фантазії Секція «Образотворче мистецтво»Образотворче мистецтво»РайоннийІІІКерімова НайлеУстинова О.В.
Космічні фантазії Секція «Образотворче мистецтво»Трудове навчанняРайоннийІІКлименко ВладлєнаУстинова О.В.
Космічні фантазії Секція «Декоративно – ужиткове мистецтво»Трудове навчанняРайоннийІВолжаніна М.Шереметьєва О.В.
Космічні фантазії Секція «Декоративно – ужиткове мистецтво»Трудове навчанняРайоннийІІКозакова О.Шереметьєва О.В.
Космічні фантазії Секція «Декоративно – ужиткове мистецтво»Трудове навчанняРайоннийІІІГоловіна В.Шереметьєва О.В.
Космічні фантазії Номінація "Література і журналістика"ЛітератураРайоннийІІІДеркач М.Жила Н.В.
Космічні фантазії Секція «Декоративно – ужиткове мистецтво»Образотворче мистецтво»РайоннийІОпьонкіна В.Прошина Г.М.
конкурс малюнків «МНС – очима дітей», «Обери життя», номінація «Плакат»Образотворче мистецтво»РайоннийІВолжаніна М.Устинова О.В.
конкурс малюнків «МНС – очима дітей», «Обери життя», номінація «Плакат»Образотворче мистецтво»РайоннийІІВласова А.Устинова О.В.
конкурс «МНС – очима дітей», «Обери життя», номінація «Мультімедійний посібник»Основи здоров*яРайоннийІІТитова Е.Устинова О.В.
конкурс «МНС – очима дітей», «Обери життя», номінація «Літературний твір»ЛітератураРайоннийІІІПершина Я.Шереметьєва О.В.
Акція та конкурс еколого – натуралістичного напрямкуБіологіяРайоннийІІІКолектив учнівЧумак Г.А.
Акція та конкурс еколого – натуралістичного напрямкуБіологіяРайоннийІІІЗавертяева О.Мельник Н.Г.
"Моральний вчинок"ПсихологіяРайоннийІІБаширов Б.Чумак Г.А.

Результати участі у конкурсах обласного рівня.

2015-2016

№ п/пНазва конкурсуПредметРівеньМісцеП.І. учняП.І.Б. вчителя
"Знай і люби свій край"Образотворче мистецтвоОбласнийІІКерімова Н.Устинова О.В
Космічні фантазії Секція «Образотворче мистецтво»Образотворче мистецтвоОбласнийІДолгов АндрійУстинова О.В.
Космічні фантазії Секція «Декоративно – ужиткове мистецтво»Образотворче мистецтво»ОбласнийІОпьонкіна В.Прошина Г.М.
Кiлькiсть переглядiв: 145