2018-2019

Тиждень початкових класів

Предметний тиждень у початкових класах проходив у грудні та був присвячений зимовим святам.

Протягом тижня учні брали участь у конкурсах малюнків про зиму, зробили зимові аплікації з декоруванням сучасними матеріалами: ватними дисками, фламераном, пір’ям, глітером, паєтками.

Старші учні створили книжечки про зиму, написали казки, презентували їх.

Молодші написали листи Святому Миколаю та намалювали подарунки для тварин.

Чудова інсталяція у другому класі та казкове дійство третьокласників створили атмосферу приємного очікування новорічних див.



2017-2018

План проведення

Тижня екології та суспільних наук

З 23.04.2018 р. по 27.04.2018 р.

№ з/п Назва заходу Дата Відповідальні
1 Урочисте відкриття Тижня екології та суспільних наук 23.04.2018 учителі історії, екології, біології
2 Конкурс малюнків та стіннівок «Історія нашими очима», «Дивовижний світ природи» протягом тижня учителі історії, екології, біології
3 Виставка історичної книги протягом тижня бібліотекар, учитель історії
4 Виставка рефератів учнів протягом тижня учителі історії, екології, біології
5 Вікторина «Кращий знавець природи» (6-11 кл.) 24.04.2018 учитель біології
6 Творчий конкурс «Загадки історії» (6-7 кл.) 24.04.2018 учитель історії
7 Інтегрований урок з історії України та англійської мови «Моя Батьківщина - Україна» (5 кл.) протягом тижня учитель історії
8 Екскурсія до зоологічного музею МДПУ протягом тижня учителі біології та історії
9 Свято до Міжнародного Дня Землі «Квітуча планета Земля» (7 кл.) 25.04.2018 учитель біології
10 Історично - екологічна вікторина «Світ навколо нас» (5-7 кл.) 26.04.2018 учителі екології та історії
11 Диспут «Екологічні проблеми України в XXI ст.» (9-11 кл.) 26.04.2018 учителі екології та історії
12 Бліц – вікторина «Кращий знавець історії - 2018»(5-11 кл.) протягом тижня учитель історії
13 Підведення підсумків Тижня екології та суспільних наук. Нагородження учасників та переможців 27.04.2018 учителі історії, екології, біології

Тиждень екології та суспільних наук в Терпіннівській ЗШ I-III ст. проводився з 23.04.2018 р. по 27.04.2018 р. відповідно до плану, розробленого вчителями Свириденко Н.О., Мельник Н.Г., Сечкар Ю.О.

Розпочався Тиждень загальношкільною лінійкою «Науки у нас в гостях», на якій учениці 9 класу розповіли про необхідність вивчення суспільних наук, привітали всіх з початком Тижня екології та суспільних наук та оголосили план проведення Тижня.

В понеділок 23 квітня 2018 р. учні 11 класу взяли участь у інтелектуальній грі з історії «Перемагає найсильніший». За результатами гри звання «Кращий знавець історії» отримала Безсонова Вероніка.

23 квітня 2018 р. цікавою та змістовною була книжкова виставка у бібліотеці на тему: «Історія в обличчях». Учні нашої школи із зацікавленістю знайомилися з літературою на історичну тематику.

У вівторок 24 квітня 2018 р. учні 5 та 7 кл. відвідали Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Б. Хмельницького, побачили цікаві експонати в зоологічному та анатомічному музеях закладу, відчули себе «студентами» в лекційних аудиторіях.

В цей день був проведений творчий конкурс «Загадки історії» між учнями 5-7 класів. Перемогу отримали учні 5 класу, а кращими знавцями історії були визнані Левак Олександр (5 кл.), Нюнькін Володимир (6 кл.), Петрущенко Євген (7 кл.).

У середу 25 квітня 2018 р. відбувся цікавий виховний захід, присвячений Міжнародному Дню Землі «Квітуча планета Земля». Учні 7 та 8 кл. ознайомили всіх присутніх із проблемами людства XXI сторіччя, навели цікаві факти про планету Земля, її рослинний та тваринний світ, довели, що кожна людина несе персональну відповідальність за майбутнє нашої планети, нашої Землі.

Не знаю я, що буде після нас,

В які природа обереться шати.

Єдиний , хто не втомлюється – час,

А ми живі, нам треба поспішати.

Зробити щось, лишити по собі,

А ми , нічого - пройдемо, як тіні,

Щоб тільки неба очі голубі

Цю землю завжди бачили в цвітінні.

26 квітня 2018 р. учні 5 та 7 кл. прийняли участь в історико – екологічній вікторині «Світ навколо нас». Перемогу одержала команда 5 класу.

В цей день був проведений диспут «Екологічні проблеми України в XXI ст.» між учнями 9-11 кл. Девізом екологічного диспуту став вислів «Якщо людина залежить від природи, то і природа від неї залежить: природа створила людину, а людина її змінює». Всі класи виявили обізнаність з екологічних проблем світу й України, володіли додатковою цікавою інформацією, виступали з доповідями та презентаціями. За результатами диспуту були нагороджені учні 9 класу – Фейзуллаєва Аліна, Ревега Марія, учні 11 класу – Завертяєва Олена, Фейзуллаєва Емілія, Саламатін Олександр. Також 11 клас отримав звання «Еко – клас - 2018»!

В четвер був проведений конкурс рефератів та стіннівок. Всі роботи, які були представлені учнями, вирізнялися творчістю, неповторністю та змістовністю. Журі, порадившись, визначило переможців - учениця 6 кл. Шаварикіна Вероніка (в конкурсі стіннівок) та учениця 7 кл. Горбачова Анастасія (в конкурсі рефератів).

27 квітня 2018 р. учитель історії Сечкар Ю.О. та учениця 11 кл. Завертяєва Олена провели інтегрований урок з історії України та англійської мови «Моя Батьківщина - Україна» (5 кл.). На уроці було дуже багато цікавої інформації щодо державних та національних символів України, видатних міст та пам’ятників нашої держави. Учні під час уроку були поділені на команди, кожна з команд мала назву та емблему. Діти показали вміння аналізувати, відповідати чітко та змістовно на запитання, робити висновки. Урок пройшов в надзвичайно теплій та дружній атмосфері.

В рамках Тижня екології та суспільних наук учні 9 класу провели акцію «Ми – за чисте довкілля!» на Цілющих джерелах нашого села.

У п’ятницю 27 квітня 2018 р. на загальношкільній лінійці були підведені підсумки, нагороджені переможці конкурсів та активні учасники Тижня екології та суспільних наук.

Дякуємо всім учням, які прийняли участь в Тижні екології та суспільних наук!


Галерея "Тиждень екології та суспільних наук"


«Вчити англійську – цікаво!»

В Терпіннівській ЗШ I-III ступенів з 14 по 21 березня 2018 року був проведений тиждень англійської мови.

Відкрився тиждень урочистим заходом в актовій залі. Приймали участь учні 5 - 11 класів. Лунали пісні на англійській мові, були розіграні цікаві сценки, учні 7 класу показали театральну виставу казки «Теремок».

Учні 5-11 класів взяли активну участь у конкурсі стіннівок «Країни, в яких розмовляють англійською мовою».

В 4 класі була проведена олімпіада «Чи добре ти знаєш англійську мову?».

У 5 класі відбулася гра на тему «Подорож в країну англійської мови», де учні познайомилися зі символами та прапорами країн Великої Британії».

Був також проведений конкурс-змагання «Цікава граматика» між учнями

2-4 класів. Учні 2 класу захистили проекти на тему «Мій домашній улюбленець» та «Мій улюблений монстр». У 1 класі учні ознайомилися з абеткою англійської мови та показали відмінні результати у читанні англійських слів.


Галерея "Неделя английского языка"


«Ми тебе не забули Тарасе !»

В Терпіннівській ЗШ I-III ступенів на початку березня 2018 року було проведено Шевченківський тиждень .

Відкрився тиждень урочистою лінійкою «Великий син - великого народу» та виставкою матеріалів про Т. Шевченкау коридорі школипід назвою «Ми пам’ятаємо тебе, Тарасе!».Класні керівники та класоводи підготували учням інформаційні хвилинки «Незабутній Шевченко», тематичні виховні години«Наш Шевченко»,

«Шевченко - це народ, і, як народ, він буде вічно жити»,«Ми тебе не забули, Тарасе!», «Слово Тарасове, вічне, як вічна матінка-земля».

В урочистій лінійці приймали участь учні 5-9 класів, де розповідали вірші, учениця 6 класу Оболенцева Карина співала українську пісню, учень 5 класу Левак Олександр зачитував наказ Тараса Шевченка.

Учні 5-11 класів взяли активну участь у конкурсі стіннівок. У творчому конкурсі «Поетичний зорепад» створювали презентації, присвячені творчості Т. Г. Шевченка, захищали учнівські проекти на тему «Я відкриваю Т. Шевченка». Була також проведена літературно-пізнавальна гра між командами учнів 5-6 класів « Найрозумніший» ( Мандруємо стежками Кобзаря) переможцями стали учні 5 класу. Було проведено мовознавчий турнір знавців творчості Т. Шевченка, де учні 11 класу посіли I місце.


Галерея "Тиждень української мови та літератури"


Тиждень точних наук

Понеділок 05.02 Відкриття тижня точних наук. Доповіді про видатних математиків, фізиків, інформатиків; розвиток точних наук. Конкурс плакатів та малюнків.
Вівторок 06.02 Розгадування кросвордів, ребусів, цікавих задач. Виховний захід »Безпечний інтернет»(4 клас)Конкурс презентацій »Інтернет очима дітей»(9 клас)
Середа 07.02 «Геометрія навколо нас», геометричні моделі та малюнки, цифри в малюнках, захід з фізики.»Весела математика для 5-6 класів.»
Четвер 08.02 Математична гра »Перша сотня» для 7-11 класів.
П’ятниця 09.02 Підбиття підсумків, нагородження переможців, виставка кращих зошитів та робіт. Конкурс кращий печатник(швидкість набору тексту)

Звіт про проведення тижня точних наук.

В Терпіннівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів щорічно проходять тижні точних наук. У 2018 тиждень проходив з 5 – 9 лютого. Тиждень розпочався лінійкою в ході якої, діти були ознайомлені з планом проведення тижня та подивились цікавий мультфільм, який ще раз підтвердив, що без знання нічого неможливо досягти в житті. У вівторок 6 лютого проходив день безпечного інтернету : у 4 класі був проведений виховний захід, а у 9 – конкурс презентацій. В четвер була проведена математична гра «Перша сотня» між учнями 7-11 класів: переможцями в даній грі стали Власова Аліна, Тітова Елизавета та Саламатін Олександр. Також відбувся цікавий квест з фізики серед учнів 7-11 класів і перемогли учні 11 класу.

Тиждень завершився лінійкою, на якій було підведено підсумки тижня точних наук та переможці були нагороджені грамотами та цікавими призами.


З 04 по 08 грудня 2017 р. учителем історії і правознавства Сечкарь Ю.О. був проведений Всеукраїнський тиждень права. Девіз тижня – «Знай свої права – будуй своє майбутнє».

Основною метою тижня було:

- розширити й поглибити знання учнів з прав дитини та основних загальноправових документів з прав людини;

- створити сприятливі умови для виявлення правових знань та вмінь учнів у нестандартних ігрових ситуаціях;

- підвищити інтерес до вивчення учнями своїх прав та обов’язків.

Проведення тижня права було спрямовано на те, щоб поглибити знання учнівської молоді про їх права, зазначені в державних документах: зокрема в Конституції України та Загальної декларації з прав людини. Цей тиждень - пропаганда, спрямована на всіх громадян нашої держави. А наша школа як маленька «держава» не стала винятком: було розроблено ряд заходів, що охопили усі ланки освітньої діяльності – від початкової до старшої.

Всеукраїнський тиждень права розпочався відкриттям загальношкільної лінійки, на якій вчитель історії і правознавства Сечкарь Юлія Олександрівна та учні 9 класу Ревега Марія та Карімова Альбіна розповіли про історію започаткування та проведення Всеукраїнського тижня права.

В рамках Тижня правознавства в Терпіннівській ЗШ I-III ст. були проведені заходи, спрямовані на забезпечення захисту прав дитини дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів, традицій. У школі були оформлені стенди, книжкова виставка з прав людини, виставка малюнків, випущенні фото - колажі «Наші права», класними керівниками 5-11 кл. проведені правові ігри, правові хвилинки та класні години «Права дитини».

04 грудня 2017 р. для учнів 5-11 класів був проведений Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини. Учні 9-11 кл. підготували змістовні повідомлення про захист прав людини в Україні, серед яких: „Конвенція ООН про права дитини”, „Право дитини на сім’ю”, „Право на освіту”, „Дискримінація прав дитини”, „Сучасна ситуація в Україні. Шляхи виходу”, „Правова інформованість дітей та дорослих”.

Для учнів 5 – 6 класів була проведена вікторина « Права дитини». Під час спілкування діти повторили основні статті Конвенції про права дитини, дізналися багато цікавого та пізнавального.

05 грудня 2017 р. з учнями 9-10 класів була проведена вікторина «Своя гра». Переможцями виявилася команда 10 класу «Феміда».

У шкільній бібліотеці була організована виставка бібліотечної полички «Правова література».

/Files/images/asechkar/IMG_0033.JPG

Вищезазначені заходи сприяли підвищенню зацікавленості учнів у вивченні правознавства. Рівень ефективності проведених заходів був достатньо високим, що дало змогу розвивати творчі здібності учнів, поглиблювати та розширювати знання про їх права.

/Files/images/asechkar/P71208-130914.jpg

/Files/images/asechkar/P71208-131104.jpg

Робота по формування правових відносин продовжується і далі. Вона сприяє розширенню правових знань учнів, формує вміння співвідносити в життя норми моралі та прав, застосовувати правові знання в повсякденному житті.

Активну участь у проведені тижня правовий знань взяли майже всі учні школи, тематика даних заходів стосувалася всіх їх без винятку.

Грамоти за активну участь в Тижні права отримали учні 5 кл., 6 кл., 8 кл., 9 кл., 10 кл., 11 кл.

Дякуємо учням школи за участь у Всеукраїнському тижні права та бажаємо успіхів у вивченні своїх прав та обов’язків!! Будьте освіченими та свідомими громадянами нашої держави!


Тиждень початкових класів

З 13 листопада в школі проходив тиждень початкових класів «Осіннє розмаїття». В понеділок на святковій лінійці учні ознайомилися з планом проведення тижня. Щодня відбувалися різноманітні заходи, бо кожний день мав свою назву:

· Понеділок – «Казкова осінь».

· Вівторок – «Мова – цілюще джерело».

· Середа – «Права дитини та наша безпека».

· Четвер – «Ми – дослідники».

· П’ятниця – «Подорож у світ мистецтва».

Учні були в захваті від конкурсів, вікторин, подорожей, практичних занять. Із задоволенням були гостями відкритих заходів інших класів: «Свято мови» 2 клас, «Екологічний ранок» 3 клас, «Права дитини» 4 клас.

Тиждень початкових класів був насиченим, цікавим.

/Files/images/aa/DSC05080.JPG

/Files/images/aa/IMG_6824.JPG

/Files/images/aa/IMG_6888.JPG


2016-2017

/Files/images/den_valentina/i (2).jpg

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

В ТЕРПІННІВСЬКІЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ ШКОЛІ І-ІІІ ступенів

Internet є дуже важливим джерелом інформації, користуватися яким поза сумнівом треба, проте при цьому не слід забувати про ті проблеми, які несе в собі глобальна мережа і ставитися до неї з часткою розумного скептицизму.

Вчитель інформатики Святун А.В.

Всесвітній день безпечного Інтернету проводиться з 2004 року в країнах Європейського Союзу під патронатом Європейської комісії з інформаційного суспільства і ЗМІ у другий вівторок лютого.

Мета Дня – пропаганда більш безпечного і більш відповідального використання онлайн-технологій і мобільних телефонів перш за все серед дітей і молоді. Головним координатором Дня безпечного Інтернету в світі є некомерційна організація Insafe (European Safer Internet Network), яка складається з національних центрів, створених за участю Єврокомісії.

В Україні День безпечного Інтернету відзначається з 2009 року за підтримки «Майкрософт Україна». Цього дня (й протягом тижня) проводяться різноманітні конференції, круглі столи, «прямі лінії» за участю експертів, спрямовані на популяризацію механізмів безпечної роботи в мережі, обговорюються питання інтернет-етики, загроз протизаконного контенту, а також ведуться дискусії та діалоги з пошуку компромісу між ефективністю та безпечністю використання Інтернету з урахуванням української специфіки.

Не залишилися байдужими до цієї події вчителі та учні Терпіннівської ЗШ І-ІІІ ступенів. З 7 по 11 лютого в школі під керівництвом вчителя інформатики Святун Аліси Володимирівни проходив Тиждень безпеки дітей в Інтернеті. Протягом Тижня було проведено низку заходів, спрямованих на формування безпечної поведінки та навичок свідомої та відповідальної взаємодії дітей в інтернеті, захист їх від онлайн-загроз. Учні 5-11 класів прийняли активну участь в оформленні інформаційного стенду «7 лютого 2017 р. – Міжнародний деньбезпечного Інтернету». Розпочався Тиждень цікавою організаційною лінійкою у вигляді казки під назвою «7 золотих правил безпечного інтернету», яку підготувала вчитель інформатики Святун Аліса Володимирівна разом із своїми вихованцями. Учні 10 класу захищали проектні роботи «Безпечний Інтернет». Класними керівниками були проведені бесіди з теми «Безпечне використання Інтернету». Найбільш цікавими серед проведених заходів стали неформальні уроки для учнів початкової школи: пізнавальна казка «Безпека дітей в Інтернеті», подивились мультиплікаційні та навчальні фільми про безпечне користування Інтернетом. Завершився Тиждень уроком в 7 класі «Суд над Інтернетом», на якому учні проявили свої творчі та інтелектуальні здібності, розглянули як позитивні сторони цього глобального явища, так і негативні.

Вчитель інформатики Святун Аліса Володимирівна наголошує на тому, що Internet є дуже важливим джерелом інформації, користуватися яким поза сумнівом треба, проте при цьому не слід забувати про ті проблеми, які несе в собі глобальна мережа і ставитися до неї з часткою розумного скептицизму.


Галерея "Безпечний Інтернет"


Неделя истории

С 21 декабря по 25 декабря в школе прошла неделя истории.

Каждый день был насыщен разнообразными мероприятиями.Юные историки участвовали в интеллектуальных и занимательных конкурсах. В вестибюле школы пополнялась выставка рисунков , плакатов , газет на военную тему на протяжении недели.

Началась неделя открытой линейкой .Ребята 8 класса участвовали в брейн-ринге " Историческое Путешествие», Интересно и увлекательно прошла историческая игра «История в граните»учащиеся 5-7 классов. В течение недели школьники активно участвовали в конкурсе рефератов и презентаций по истории «Историческое ассорти». Программа недели истории была очень насыщенная и познавательная.


Галерея "Неделя истории"

Все участники предметной недели отмечены грамотами.


Неделя украинского языка и литературы

С 21 ноября по 25 ноября


З 07.11 по 11.11 2016 р. учителями англійської мови Гринченко А.О, Кучерявою Н.А, Зиненко Н.Ю. було проведено тиждень англійської мови під девізом “You are as many times a man, as many languages you know”

Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Але варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою є потребою часу. Під час вивчення англійської мови ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.

Метою проведення тижня англійської мови є удосконалення знань, вмінь та навичок отриманих на уроках англійської мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанування людей свого рідного краю і країни, мова якої вивчається, а також формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення англійської мови.
У понеділок учні 5-11 класів взяли участь в урочистому відкритті тижня «Welcome to the Eglish speaking countries”. Учні 8 класу були організаторами свята.

У вівторок учня мали змогу зустрітися з доцентом кафедри англійської мови МДПУ, учасником проекту «Шкільний вчитель нового покоління» , який проводиться за участі Британської спільноти Гончаровою Ольгою Анатоліївною.

З метою формування зацікавленості учнів до вивчення предмету, Ольга Гончарова представила матеріали про важливість використання іноземної мови в повсякденному житті. Також під час зустрічі були представлені власні фотоматеріали про особливості навчання та виховання школярів Лондона, які були зібрані під час довготривалої роботи в Британії.

Учні мали змогу задати питання англійською мовою про життя, інтереси однолітків, особливості традиційної британської кухні , та отримали повні, вичерпні відповіді також англійською.

Зустріч пройшла в теплій, невимушеній обстановці. Діти залишилися задоволені і сповнені ентузіазму до вивчення англійської мови.

У четвер учні10 класу прийняли участь в конкурсі проектів «What we know about English traditions»

Переможці – учениця 10 класу- Мокросусова Анастасія- І місце, Фейзуллаєва Емілія ІІ місце.

Учні презентували свої проекти, де була надана можливість за допомогою інформаційних технологій представити роботи на задану тему. Метою заходу було навчити учнів створювати презентації та вміння захищати свої роботи, використовуючи вивчений лексичний матеріал в усному мовленні.У вівторок було проведено Квест-гра «Весела англійська» серед учнів 3-4 класів, а також учні старшої ланки школи мали можливість прийняти участь в коментованому відео перегляді Коментований перегляд відеофільму «Diana. The book of my life», який підготували учениці 9 класу Арова Анастасія та Ільїна Дар’я.

МЕТА заходу: ознайомити учнів з життям, благодійною та громадською діяльністю однієї з найвидатніших жінок двадцятого століття; розвивати та стимулювати пізнавальну діяльність з використанням новітніх навчальних технологій, сприяти формуванню комунікативних навичок, розширювати та збагачувати світогляд учнів, розвивати творчі здібності, навички виразного читання, акторські та ораторські здібності;

виховувати толерантність та гуманізм, ввічливість і чуйність у стосунках з людьми, сприяти формуванню та розвитку естетичного смаку.

У середу було проведено Інтелект-шоу «Англійська – це цікаво» для учнів5- 6 класів.

Учні 7та 8 класів приймали участь у Брейн-ринг «Хто знає англійську краще?»Учні були поділені на команди. Завдання охоплювали увесь вивчений матеріал і діти з цікавістю виконували усі поставлені перед ними завдання. Метою цього заходу було формування в учнів позитивного ставлення до англійської та виховання в учнів почуття відповідальності.

Перемогла «ДРУЖБА».У середу відбувся конкурс читців віршів англійською мовою серед учнів 5-11 класів.

Переможці:Головіна Валерія – 6 клас, Клименко Владлена – ІІ місце, Ревега Марія –ІІІ місце, інші учасники отримали подяки за участь в конкурсі.

Головною метою проведення такого позакласного заходу було підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови в молодшій школі, розвиток в учнів навичок слухання та говоріння,зокрема декламування віршів іноземною мовою, розвиток в учнів інтересу до творчості, логічного мислення та пам'яті.Мета заходу була досягнута, адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання іноземної мови та спробували свої сили на сцені.

Для учнів 2-4 -х класів був проведений конкурс малюнка

«Моя улюблена англійська літера».

Мета даного конкурсу –зацікавити молодших школярів у вивченні англійської мови,залучити їх до виконання творчих завдань .

Протягом тижня учні 5-11 класів приймали участь в ранкових фізхвилинках з англійської мови “ We are healthy, We are happy”

Самимим активними учасниками визнані учні 5,6,7, 8 класів, та були відзначені подяками за активний спосіб життя.

Головною метою проведення тижня було підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови в школі, розвинути в учнів навички слухання та говоріння іноземною мовою, розвинути в учнів інтерес до творчості, розвинути в учнів логічне мислення та пам'ять.
Мета була досягнута, адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання з іноземної мови та спробували свої сили у різноманітних конкурсах.
Всі переможці та активні учасники заходів були нагороджені грамотами та подяками.


Галерея "Неделя английского языка"

Дякуємо учням школи за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!!!


/Files/images/sm.png

Отчет о проведении недели математики, физики, информатики

в 2015-2016 учебном году

В нашей школе неделя математики, физики, информатики проходила среди школьников с 21 марта по 28 марта 2016 года

Цели предметной недели:

— повышение уровня развития учащихся, расширение их кругозора;

— воспитание самостоятельности мышления, воли, упорства в достижении цели, чувства ответственности за свою работу перед коллективом.

Задачи предметной недели:

— совершенствовать профессиональное мастерство педагогов в процессе подготовки, организации и проведения внеклассных мероприятий;

— вовлекать учащихся в самостоятельную творческую деятельность;

— выявить учащихся, которые обладают творческими способностями, стремятся к углубленному изучению математики, физики, информатики.

Началась неделя точных наук с выставки, на которой были представлены стенгазеты, фотоколлажи, математические головоломки, ребусы, портреты известных учёных, плакаты с высказываниями великих людей, созданные руками учеников 5-11 классов.

Ну а затем настали дни состязаний. На следующий день учителя Мокроусова М.А и Святун А.В. провела внеклассное мероприятие «Математический коктейль» с учащимися 5-6 классов. Победителями данного мероприятия стали команда 6 класса — «Пифагоровцы».

Ежедневно ребят ждали разнообразные мероприятия, конкурсы, игры. Школьники 9-11 классов приняли участие в турнире смекалистых «КВН», путешествие по станциям «В мире математики, физики, информатики».

В течение недели учащиеся составляли викторины о великих математиках, математические сказки, стихотворения, в которых встречаются числа, решали кроссворды, ребусы. Наиболее активными были школьники 6, 8, 9 классов.

В номинации«Лучшая математическая стенгазета»места распределились таким образом:

1 место: 6 класс;

2 место: 8 класс;

По огромному количеству участников конкурсов можно сказать, что учащиеся школы проявляют действительно живой интерес к области математики. Им свойственна природная наблюдательность, изобретательность и творческая активность.

Все намеченные мероприятия проводились в хорошем темпе, укладывались в отведённое время, поддерживалась хорошая дисциплина за счёт интересного содержания конкурсов и контроля со стороны учителей-организаторов. Основные цели и задачи предметной недели достигнуты благодаря чёткому и своевременному планированию.


Галерея "Неделя точных наук"



/Files/images/H7y8SjDgNMI.jpg


ЗВІТ

про проведення

Тижня української, російської мови та літератури

з 23.11.15 по 30.11.15 н.р.

в Терпіннівській ЗШ І-ІІ ступенів

Річ не про те, що мова солов'їна,

Бо мова — глибше, ніж пташиний спів.

В її скарбниці — доля України,

Космічна нерозгаданість віків.

«Мова» Микола Лотоцький

Відповідно до плану роботи методичної комісії філологічних дисциплін з 23.11.15 по 30.11.15 було проведено предметний тиждень.

МО вчителів української, російської мови та літератури продовжує знайомити учнів зі звичаями та традиціями українського народу, розширює знання зі світової літератури, що сприяє розвитку пізнавального інтересу та виховує любов і шанобливе ставлення до спадщини свого народу та інших культур.

За два тижні до цього, а саме, 9 листопада в Терпіннівській ЗШ відбулася урочиста лінійка до Дня української мови та писемності «Гори, свічко Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика». Було згадано Нестора-літописця, вшанування пам'яті якого припадає також на цей день. Учитель української мови та літератури Головіна О.Я., що підготувала лінійку разом з учнями 8 класу, розповіла про велике значення конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, що стартує саме 9 листопада, заохотила дітей вивчати рідну мову і побажала всім учасникам цього престижного мовного марафону успіхів.

Тематичний тиждень розпочався зі святкової загальношкільної лінійки «Мово моя солов’їна», яку провели учні 8 класу. Учні, майстерно декламуючи твори видатних українських та світових поетів, ще раз підкреслили значущість вивчення мови свого народу.

/Files/images/101.jpg

/Files/images/13.jpg

Протягом Тижня бібліотекарем школи, Косарєвою І.І., була підготовлена виставка літератури «Наша пісня, наша мова не вмре, не загине». Діти мали змогу відвідати виставку і ознайомитись із додатковою літературою для кращої підготовки до уроків.

Також запам’ятався Конкурс стіннівок, в якому одержав перемогу 6 клас, презентувавши дві свої роботи.

24.11. був проведений Конкурс читців, на якому учні декламували вірші як українською, російською мовами, так і німецькою, англійською і змагалися за першість. Враховувалась артистичність, виразність декламування, вміння передати настрій ліричного героя. Кращими читцями стали учні: Кошарна О. (5 кл.),Ковальчук О. (6 кл.), Сєрова К. (7кл.), Топольницький Г. (7 кл.).

/Files/images/14.jpg

/Files/images/3.jpg

/Files/images/4.jpg

Вчителем російської мови та літератури, Жилою Н.В., 25.11. була проведена гра-конкурс «Літературний геній».

26.11.15 увазі учнів та вчителів був представлений виховний захід «Усміхнімось щиро Вишні» (до 126-річниці від дня народження О.Вишні).

З метою вшанування та піднесення престижу української мови 27.11.15 був проведений літературно-виховний захід «Моя мова солов’їна».

30.11.15 – підбиття підсумків проведеного Тижня. Найактивніші учні та класи були нагороджені грамотами на загальношкільній лінійці.

/Files/images/12.jpg

/Files/images/15.jpg

/Files/images/17.jpg

/Files/images/18.jpg

/Files/images/19.jpg

/Files/images/20.jpg

/Files/images/21.jpg

Вважаємо , що Тиждень української, російської мови та літератури пройшов на достатньому рівні. Вдалося залучити до активної роботи майже всі учнівські колективи. Особливу ініціативу проявили учні 5-8 класів. Виходячи із поставленої мети, слід зазначити, що учні отримали багато нової та цікавої інформації в процесі виконання поставлених завдань, зуміли продемонструвати свої творчі здібності.


Тиждень іноземної філології


/Files/images/0.jpg

З 16 по 27 листопада був проведений тиждень іноземної філології. Впродовж двох тижнів були проведені наступні заходи:

· учні 5-7 класів презентували стіннівки, які були розміщені у шкільному холі. Кожен бажаючий мав змогу ознайомитися з даними стіннівками, прочитати та винести щось цікаве і корисне для себе. Всі учні, які приймали участь, отримали гарні оцінки.

/Files/images/1.JPG

Хіба це не таланти?!

/Files/images/2.JPG

· 24 листопада учні приймали участь в конкурсі поезії “Let’s learn by heart”. Всі бажаючі декламували вірші англійською і німецькою мовами. Серед конкурсантів І місце зайняла Сєрих Катерина (7 клас, англійська мова). Сулейманова Сабріна (7 клас, німецька мова) і Тітова Єлизавета (6 клас, англійська мова) отримали відзнаку за гарне декламування віршів іноземними мовами. Дівчата отримали дипломи і невеличкі сувеніри.

/Files/images/3.jpg

The wind, the rain, the sun shines through…

/Files/images/4.jpg

How silently they tumble down…

/Files/images/5.jpg

We’re the winners.

· 24 листопада була проведена вікторина “Star Hour” серед учнів 6 класу. Учасники відповідали на питання, розгадували кросворди та загадки. Учні, які вийшли в фінал, змагалися у знанні слів англійської мови. За підсумками п’яти турів безперечним лідером стала Тітова Єлизавета, яка і посіла І місце. ІІ місце завоював Стрюков Ілля, а третє – поділили Власова Аліна, Соболєв Олег і Ковальчук Олена. Учні з захопленням приймали участь, змагалися і виборювали звання кращого. Всі переможці отримали сертифікати.

/Files/images/6.JPG

Ще трішки – і перемога за мною.

/Files/images/7.JPG

Завжди приємно перемагати.

/Files/images/8.JPG

Ми – переможці.

· Серед учнів 7 класу була проведена інтелектуальна гра “Jaguar”, в якій учні приймали участь в двох командах – хлопчики проти дівчаток. Командний дух та воля до перемоги зробили своє діло. Діти з задоволенням змагалися, намагалися підтримати і допомогти своїй команді. Капітани команд мали змогу проявити свої організаторські та лідерські якості, а всі учні – вміння працювати в команді. В першому турі з великою перевагою перемогли дівчата, в другому – хлопці виявилися дещо спритніші. Учні показали достойні знання.

/Files/images/9.JPG

Хлопці vs дівчат

/Files/images/10.JPG

/Files/images/11.JPG

· 30 листопада було проведене нагородження кращих учнів, які брали участь в конкурсах філологічного тижня.

/Files/images/12.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 729