Повернутися до звичайного режиму

В 2 класі пройшло свято «8 березня». На цей захід були запрошені мами, бабусі. Багато теплих слів пролунало на адресу жінок-матерів. Діти продемонстрували свої таланти, артистизм. На святі пройшов конкурс – «Мама і я – гармонія». Змагання проходили в теплій, доброзичливій атмосфері. Доньки з мамами показали свою єдність і гармонію.

/Files/images/2_klas/фото 1.jpg

/Files/images/2_klas/фото 2.jpg


19 грудня у 3-му класі відбулося свято «Миколаю,ми тебе чекаємо!» Діти прославляли Святого Миколая,обіцяли бути чемними і добрими.Св.Миколай подарував їм за гарні справи подарунки.



Здоров’я – розкіш для людини,

Найбільша цінність у житті.

Як є здоров’я день при днині,

Можливість є йти до мети…

З 12.11 по 12.12 2 клас брав участь у місячнику безпеки, який проходив під гаслом «Безпечне дитинство – майбутнє країни».

Було проведено конкурс малюнків «Обережно, дорога». Згадавши правила дорожнього руху, діти відтворили в своїх малюнках правила безпечної поведінки на проїжджій частині дороги.

/Files/images/3_klas/20181122_105725.jpg

/Files/images/3_klas/20181122_110129.jpg

/Files/images/3_klas/20181122_103930.jpg

22.11 пройшла класна година на тему: «Безпечне дитинство – майбутнє країни». На цей захід було запрошено Лисенка Дмитра Олександровича, який працює в МНС рятувальником. Він розповів багато цікавого про свою нелегку роботу. Діти дізналися про можливі наслідки при знаходженні вибухонебезпечних предметів, боєприпасів, тощо. З цієї бесіди учні 2 класу зрозуміли, наскільки важливо дотримуватися правил безпеки. В кінці заняття діти виготовили з паперу маленьких янголят, як символ захисту їх щасливого дитинства.

/Files/images/3_klas/20181210_081137.jpg

/Files/images/3_klas/20181126_104253.jpg

/Files/images/3_klas/20181126_104302.jpg

15.11 Була проведена бесіда «Ми - за здоровий спосіб життя». З цієї бесіди діти усвідомили про необхідність дотримання режиму дня, виконання ранкової гімнастики, правильного харчування, а також користі загартовування.

/Files/images/3_klas/IMG-c41583e3a44a154f2a069248522b66c2-V.jpg

03.12 відбулася бесіда з медичною сестрою Лисенко Юлією Петрівною на тему «Чим шкідливий грип. Як вберегтися від переохолодження.» Діти переглянули відео, з якого дізналися про серйозність цього захворювання. Юлія Петрівна розповіла про засоби та методи, які дозволять запобігти грипу. Учні задавали запитання, ділилися своїм досвідом з цієї проблеми. Бесіда виявилася цікавою, корисною і актуальною.

/Files/images/3_klas/IMG-eebc586cfae11559cba6b908b4f464d1-V.jpg

Також протягом місячника були проведені щотижневі бесіди, практичні заняття спрямовані на запобігання дитячого травматизму.

Відбулося оновлення класного куточка з безпеки.

Метою цього місячника було: поліпшити якість навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я.

Завдяки проведеній роботі було досягнуто певних результатів з цього питання.


23 листопада учні третього класу їздили на екскурсію до Ботіївської ВЕС .Екскурсія видалась цікавою та пізнавальною.Діти познайомились з корисною роботою вітру на благо людини.



Экспериментальная деятельность Большое внимание в начальной школе уделяется формированию исследовательских навыков, обучение способам познания окружающего мира. Среди методов исследования, с которыми знакомятся наши ребята, особенное значение имеют наблюдение и анализ явлений, опыты, работа с дополнительными источниками информации. Во время опытов, экспериментом учитель направляет познавательную деятельность учащихся, показывает, как необходимо работать с элементарными исследовательскими приборами: лупой, компасом, гномоном. Учитель показывает, на что стоит обратить особое внимание, как фиксировать результаты наблюдений, в какой последовательности выполнять опыт, как сделать выводы. Такая работа способствует формированию эмоционально-ценностного отношения к природе, желанию принимать посильное участие в доступной природоохранной деятельности.






Ділова гра «Шопінг по-терпіннівськи»

На початку жовтня 2018 з учнями 4 класу проводилась цікава ділова гра. Орієнтуючись за певними ознаками учням необхідно було знайти певний магазин чи салон краси. В ньому потрібно було з’ясувати, який товар чи послуга тут надається, чим саме приваблює цей салон чи магазин терпіннівців.

В ході гри учні дізналися, де продається найкращий фарш, а де найсвіжіший хліб. Дівчата цікавились питання, скільки коштує випускна зачіска та де і як їх матусі роблять манікюр. У магазині канцтоварів діти мали можливість навчатися правильно робити замовлення, описувати продавцеві речі, які хочуть придбати.

Така гра сприяла розвитку вміння спілкуватися, вступати в діалог та завершувати його. Діти також зробили висновки щодо принципів, за якими обирається певний товар, вчились обмірковано робити покупки.

/Files/images/4_klass/dlova_gra/IMG_20180926_093721-min.jpg

/Files/images/4_klass/dlova_gra/IMG_20180926_115651-min.jpg

/Files/images/4_klass/dlova_gra/IMG_20180926_115803-min.jpg

/Files/images/4_klass/dlova_gra/IMG_20180926_120257.jpg

/Files/images/4_klass/dlova_gra/IMG_20180926_115219.jpg

/Files/images/4_klass/dlova_gra/IMG_20180926_121002.jpg


Пригоди 4 класу у Сосновці

З метою практичного вивчення тем «Горизонт. Сторони горизонту. Орієнтування за компасом» для учнів 4 класу у Старобердянському лісництві біла створена навчально-ігрова ситуація «Від нас утік шкільний автобус!».

На повороті з траси до Сосновки ми вивантажились подихати свіжим повітрям у сосняку. І від нас начебто утік шкільний автобус. За ситуацією ми знали, що шукати його треба, рухаючись весь час на південний захід. За допомогою компасу ми тримали напрямок, ідучи за напрямком, складали план місцевості, якою рухаємось, використовуючи умовні позначки атласу та записували історію походу.

На великій лісовій галявині, повз яку пролягав наш шлях, ми зустріли «друїдів» - Раду ветеранів Мелітопольського району, які святкували свято осені. Привітавшись, ми розпитали, чи не бачили вони шкільного автобуса? Відповідь «Ні» нас не спантеличила, і, продовживши пошуки у заданому напрямку, за годину тридцять ми відшукали свій автобус!



Наша творчість

Учні початкової школи взяли активну участь у концерті з нагоди дня вчителя. Найменші наші артисти – першокласники. Вони чудово прочитали вірші та заспівали чарівну ритмічну пісеньку про те, як радісно ходити до школи. Другокласники та третьокласники прочитали вірші. Четвертий клас приготував пісенне привітання та ніжний вальс.



Виготовлення плакатів з безпеки життєдіяльності «Гриби»

У вересні настає пора осінніх пікніків та збирання грибів. Це цікаве заняття в багатьох родинах дуже люблять. Але проблеми, пов’язані з отруєнням грибами, також, нажаль, в нашій місцевості не рідкість. Тому четверокласники вирішили створити у групах застережні плакати з правил вибору, збирання та обробки грибів. Робота йшла дружно та весело. Діти вивчили матеріали довідкової літератури та поділились інформацією в групах, створили яскраві та цікаві інформативні плакати.


Перше вересня 2018 – свято наших найщиріших сподівань

Цього року 1 вересня випало на суботу. Але ніхто анітрохи не сумував, адже цього дня до учнів приєдналися в шкільному колі батьки. Урочиста лінійка промайнула швидко, і усміхнена початкова школа вирушила до свого навчального корпусу.

В 4 класі в цей день відбувся незвичайний урок «Майбутнє України – це ми!»

Діти разом з батьками співали сучасні українські пісні, створювали групові проекти «Сторінки української історії», «Україна сучасна», «Україна в моєї мрії», «Україна – це ми!». Діти мали змогу ще раз переглянути славетні сторінки української історії та поринути у мрії про майбутнє кожного з нас у рідному краї, який вони прикрашатимуть своєю працею.



Квест «Як пірати козаків полонили - козаки піратів мови навчили »

У погідний жовтневий день четверокласники та третьокласники взяли участь у цікавому пригодницькому квесті, який підготували заздалегідь вихованці гуртка «Мистецтво українського слова» (4 кл.).

Сюжет квесту нагадував сюжет українського мультфільму «Як козаки наречених визволяли». Прогулюючись з хлопцями у шкільному садочку, українські красуні і не помітили, як налетіли розбійники – пірати. Вони захопили українців у полон. Але ті не розгубились, і вступили з піратами у суперечку «Що міцніше, сила м’язів чи сила розуму?» Тоді пірати запропонували козакам випробування, якщо козаки всі їх пройдуть пообіцяли скласти зброю. Випробування відбувалися на 4 станціях: Рими-домовки, Загадки, Українські народні казки, Прислів’я та приказки українського народу. Квест пройшов дуже весело, третьокласники показали гарні знання усної народної творчості, а четверокласники - артистизм та вільне володіння мовою.


Открытый урок в 3 классе «Почва. Состав почвы»

16 ноября 2017 года в 3 классе прошёл интересный открытый урок природоведения «Почва. Состав почвы». На уроке, построенном на принципах проблемного обучения, дети обобщили материал, изученный на прошлом уроке, путём проблемной беседы вышли на новую тему и логически структурировали информацию, проводили эксперимент по выявлению состава почвы. С помощью разных методов систематизации знаний и использования специально разработанных оценочных листов ученики смогли качественно усвоить информацию и получить хороший результат – много оценок достаточного и высокого уровня.



Осенние прогулки и уроки наблюдения за изменениями в природе

В начальных классах нашей школы регулярно проводятся прогулки, уроки наблюдения за природой, путешествия по родному краю. Дети учатся видеть прекрасное в природе, наблюдать за сезонными изменениями в природе. Предлагаемые детям виды деятельности способствуют активизации любознательности, пробуждению радости познания. Ученики выполняют такие задания, которые способствуют осмыслению ребенком ценности природы, взаимосвязей между её объектами и явлениями.

Такая работа формирует ответственное отношение к природе и окружающему миру в целом.

Кiлькiсть переглядiв: 725