Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2018 року триватиме з 6 лютого до 19 березня.

Перелік документів, необхідних для реєстрації на ЗНО:

-Заява-реєстраційна картка(сформувати заяву-реєстраційну картку можна за допомогою працівника – консультанта міського центру реєстрації в ДДТУ);

-копія паспорта(сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям, по батькові та датою народження)

-дві ідентичні кольорові фотокартки на документи,розміром 3х4см; Класним керівникам, супроводжуючим особам учнів до центру реєстрації необхідно мати при собі списки учнів по класах (окремо по кожному класу), завірені печаткою та підписом керівника закладу.

В окремих випадках:

- висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих (специфічних) умов для проходження зовнішнього оцінювання (у разі потреби надають особи, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для участі у тестуваннях);

- копію документа про зміну прізвища, ім’я, по батькові (надається особами, у документах яких є розбіжності в персональних даних);

- копію документа, що підтверджує законність перебування на території України (надають іноземні, особи без громадянства, біженці, особи які потребують додаткового або тимчасового захисту, закордонні українці);

Особам,зареєстрованим для проходження зовнішнього оцінювання,буденадіслано рекомендованим листом такі документи:

1.– Сертифікат;

2.– Реєстраційна картка абітурієнта;

3.– Інформаційний бюлетень «Зовнішнє незалежне оцінювання 2018»;

4.– Повідомлення про створення особливих (специфічних) умов для проходження зовнішнього оцінювання (особам, які надали відповідний висновок закладу охорони здоров’я).

Не будуть зареєстровані для проходження зовнішнього оцінювання,якщо:

- надіслані не всі документи, необхідні для здійснення реєстрації;

- неналежно оформлено документ(-и), необхідний (-і) для реєстрації;

- зазначено в заяві - реєстраційній картці недостовірні дані;

- заява подана пізніше встановленого терміну (визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті).

Важливо пам’ятати:

1. На копіях документів, що надаються для реєстрації, необхідно вказати «Згідно з оригіналом» (без лапок), поставити особистий підпис і зазначити власне прізвище, ініціали та дату засвідченої копії.

2. У разі подання копії документа ,оформленого іноземною мовою, слід також додати його переклад українською мовою, завірений нотаріально.

3. Загальна кількість предметів, вибраних Вами для проходження зовнішнього оцінювання, не повинна перевищувати чотирьох.

4. В заяві – реєстраційній картці необхідно вказувати фактичну адресу проживання.

5. Пересилку документів для реєстрації здійснити адміністрації закладу на адресу Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти (Поштова адреса: вул.Новоселівська, 27, м.Дніпро, 49083) іншим листом із описом вкладення

Презентація "Особливості ЗНО 2018"

/Files/images/gpd/Реєстрація у пробному ЗНО 2018 (1).jpg

/Files/images/gpd/Календар ЗНО 2018.png

/Files/images/gpd/Інформація щодо ЗНО 2018.png


Шановні випускники 11 класу!

Підготовче відділення Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького продовжує набір учнів 11-х класів на підготовчі курси для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та до вступу у заклади вищої освіти України.

Оплата за навчання на підготовчих курсах для слухачів підготовчого відділення, які приступають до навчання з 08.01.2018 р. (II семестр), становить 745 грн. за один предмет навчання.

Термін навчання: 8 січня - 13 травня. Заняття проводяться у вихідні дні та серед тижня в позаурочний час, за вибором слухача. У групах, які вже сформовані, навчаються 8 - 35 слухачів. Слухачі, які приступають до навчання з 08.01.2018 р. приєднуються до вже сформованих груп.

Підготовчі курси - система навчальних заходів, що надає можливість майбутнім абітурієнтам підвищити рівень знань, якісно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень на базі університету.

Навчання на підготовчих курсах здійснюється відповідно до Ліцензії Міністерства освіти і науки України для провадження діяльності з надання освітніх послуг у сфері вищої освіти з підготовки до вступу у вищі навчальні заклади громадян України (рішення Акредитаційної комісії МОН України від 30 червня 2015 року, протокол № 117).

Предмети навчання (за вибором слухачів): біологія, хімія, географія, історія України, українська мова та література, англійська мова, німецька мова, математика, фізика.

Випускникам підготовчого відділення, які вступають до університету на спеціальності природничо-математичних напрямів та успішно здали підсумкові контрольні заходи не менше ніж з двох предметів, при вступі додаються додаткові бали до конкурсного бала за успішне закінчення підготовчих курсів.


/Files/images/gpd/cccw.png


Особливості проведення ЗНО з іноземних мов у 2018 році

Наказом Міністерства освіти і науки України від 09.11.2017 № 1459 передбачено використання для проведення ЗНО з іноземних мов у 2018 році предметних тестів, які міститимуть завдання двох рівнів складності: академічного та профільного, а не рівня В1 та рівня В2, як передбачалося раніше. При цьому визначено два варіанти зарахування результатів ЗНО з іноземної мови як оцінки за ДПА для випускників старшої школи ЗНЗ:

– випускники старшої школи ЗНЗ, які бажають зарахувати результат ЗНО
з іноземної мови як оцінку за ДПА та вивчали цю іноземну мову на рівні стандарту або академічному рівні, отримують оцінку за ДПА за результатами виконання завдань академічного рівня;

– випускники старшої школи ЗНЗ, які бажають зарахувати результат ЗНО
з іноземної мови як оцінку за ДПА та вивчали цю іноземну мову на профільному рівні, отримують оцінку за ДПА за результатами виконання завдань академічного та профільного рівнів.

Зміст і складність завдань тестів ЗНО у 2018 році відповідатиме Програмі ЗНО, що враховує специфіку вивчення іноземної мови на рівні стандарту (академічному) та на профільному рівні. Ці програми затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 03.02.2016 № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти». Випускники 2018 року, які оберуть іноземну мову як предмет ДПА, отримають результат ДПА (за шкалою 1–12) залежно від рівня, на якому вони цю мову вивчали.

У характеристиках сертифікаційних робіт з іноземних мов надана структура тесту, час, відведений на його виконання, конкретизовано кількість та типи завдань, уміщених до сертифікаційної роботи, наведено схему нарахування тестових балів: Критерії оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю дозволяють ознайомитися з системою зарахування результатів виконання завдань.

Маємо таку характеристику тесту з іноземних мов на 2018 рік:

Кількість тестових завдань Час, відведений на виконання тесту, хвилин Максимальна кількість балів за виконання усіх завдань тесту
59 150 72

На виконання завдань з аудіювання відведено 30 хвилин. Учасникам буде запропоновано почергово прослухати кілька аудіозаписів тривалістю від 10 секунд до
3 хвилин, а потім відповісти на різнопланові запитання, працюючи в зошиті. Ці завдання перевірятимуть здатність розуміти почуте й вибирати необхідну інформацію
з прослуханих текстів. Аудіозаписи відтворюватимуться двічі. Учасники матимуть час
(до 10 хвилин) для перенесення своїх відповідей на завдання частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)» у бланк А.

Результат виконання завдань Tasks 1–3 частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)», Tasks 4–6 частини «Читання», Task 9 частини «Використання мови» та частини «Письмо» буде зараховано як результат ДПА за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року (за вибором випускника), які вивчали англійську мову на рівні стандарту або академічному рівні (оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань 1–32 і 49–59).

Результат виконання всіх завдань буде зараховано як результат ДПА за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи ЗНЗ 2018 року (за вибором випускника), які вивчали англійську мову на профільному рівні (оцінкою за ДПА буде результат виконання всіх завдань).

Результат виконання всіх 59 завдань тесту буде зараховано як результат ЗНО (за шкалою 100–200) під час прийому до закладів вищої освіти.

У 2018 році зовнішнє незалежне оцінювання з німецької, французької, іспанської мов відбудеться 29 травня, з англійської мови – 01 червня.

Результати ЗНО з іноземних мов будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 15 червня.

Детально з характеристиками сертифікаційних робіт, критеріями оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю та програми зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов, а також демонстраційними варіантами тестових зошитів та аудіо текстами можна ознайомитися на головній сторінці нашого сайту, скориставшись розділом «Предмети ЗНО 2018».


У 2018 році ЗНО пройде з 22 травня до 14 липня.

8 вересня набув чинності наказ Міністерства освіти і науки України, що регулює проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право скласти тести щонайбільше зчотирьохнавчальних предметів.

Загалом зовнішнє незалежне оцінювання пройде з одинадцяти предметів:

українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Випускникам старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов’язково скласти:

– українську мову і літературу (частина з української мови);

– математику або історію України (на вибір учасника);

– ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

Зміст тестів відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженимнаказомМіністерства освіти і науки України від 03.02.2016 № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти».

У 2018 році для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з англійської, іспанської, німецької та французької мов буде використано тести двох рівнів складності: рівня В1 і рівня В2. Новацією цих тестів буде також частина «Розуміння мови на слух», яка передбачатиме прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них.

Випускники старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року, які бажають зарахувати результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови як оцінку за державну підсумкову атестацію та вивчали цю мову на профільному рівні, мають складати відповідний предметний тест рівня В2.

Варто також наголосити на тому, що 2018 року зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури проходитимуть учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту. Таким учасникам результати тестування з цього предмета зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти.


Деякі питання проведення в 2018році ЗНО результатів навчання

Про підготовку до проведення в 2018 році ЗНО результатів навчання

Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення в 2018 році ЗНО

Кiлькiсть переглядiв: 339