НАКАЗ

25.05.2020 № 245/59

Про поновлення дії наказу Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації та Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти від 13.03.2020 № 170/33 «Про внесення змін до наказу Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації та Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти від 24.02.2020 № 120/24 «Про підготовку до проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання та ствердження мережі»

завантажити


/Files/images/2019-2020/zno/2020/картинка 1.jpg

Пробне ЗНО з українськоїмови і літератури відбудеться

15 червня 2020 року,

з інших навчальних предметів –17 червня 2020 року.

Це визначено наказом Українського центру оцінювання якості освіти від 21.05.2020 № 70.

З1 червня в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти буде розміщено оновлені запрошення-перепустки, у яких зазначаються пробного тестування.

Нагадуємо: для входу до «Особистого кабінету учасника ПЗНО» необхідно увести логін та пароль, отримані раніше від регіонального центру. Для того щоб роздрукувати запрошення-перепустку для участі в пробному ЗНО, необхідно скористатися опцією «Сформуватизапрошення-перепустку». Документ формується у форматі PDF та завантажується автоматично.

Визначити результати пробного ЗНО можна за допомогою онлайн-сервісу. Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у так ітерміни:

  • 15 – 17 червня (українська мова і література);
  • 17 – 19 червня (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови).

Для тих, хто скористається такою можливістю, результати тестування з української мови і літератури буде оприлюднено до 21 червня, з решти предметів — до 23 червня.

Вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності:

  • оригіналу документа, за яким реєструвалися для участі в пробному ЗНО;
  • запрошення-перепустки;
  • засобів індивідуального захисту — маски або респіратора (у тому числі виготовлених самостійно).

Рекомендуємо мати при собі дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою, антисептик для рук.


ЗНО-2020: ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ

Міністерство освіти науки України ухвалило рішення про терміни проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

Від так основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 25 червня тестуванням з математики і завершиться 17 липня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 30 червня, з фізики — 2 липня, з іспанської, німецької, французької мов — 6 липня, з англійської мови — 7 липня, з історії України — 9 липня, з біології — 13 липня, з географії — 15 липня.

До 4 червня 2020 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 29 липня 2020 року.

Додаткова сесія ЗНО запланована на 23 липня – 11 серпня, а результати буде розміщено до 14 серпня. Цього річ для участі в ЗНО зможуть зареєструватися під час додаткового періоду реєстрації (25 травня – 9 червня) всі, хто не зміг зреєструватися протягом 3 лютого — 24 березня.


Щодо можливост ізміни для окремих випускників місця прходження ЗНО в 2020 році

завантажити

ЩО ВІДОМО ПРО ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2020?

Терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році залежать від тривалості карантину в Україні.

/Files/images/2019-2020/zno/2020/картинка 2.jpg

У разі якщо карантин завершиться не пізніше початку червня – основну сесію ЗНО буде проведено орієнтовно 25 червня – 17 липня. У такому випадку результати ДПА та ЗНО учасники отримають до 31 липня.

Якщо ж карантин триватиме до початку серпня, основна сесія ЗНО відбудеться орієнтовно 17 серпня – 4 вересня. Результати буде оприлюднено до 17 вересня.

Проведення додаткової сесії ЗНО у 2020 році заплановано на 28 липня – 11 серпня, якщо карантин звершиться у червні. В іншому випадку додаткову сесію буде організовано протягом 22 вересня – 6 жовтня.

Дати пробного ЗНО також залежать від тривалості карантину. Після завершення карантину всі зареєстровані учасники зможуть у звичному форматі пройти пробне ЗНО. Наразі на розгляді варіанти проведення пробного ЗНО у червні або ж у першій половині серпня.

Наголошуємо: у 2020 році ЗНО обов’язково відбудеться. Формат і процедура його проведення не зміняться.

Рекомендуємо стежити за новинами на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

ПРОБНЕ ЗНО: НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЗАРЕЄСТРОВАНИХ УЧАСНИКІВ

/Files/images/2019-2020/zno/2020/картинка 3.jpg

https://testportal.gov.ua/probne-zno-novi-mozhlyvosti-dlya-zareyestrovanyh-uchasnykiv/

/Files/images/2019-2020/zno/2020/картинки 4.png

https://dneprtest.dp.ua/docs/2019/pdf/aktual_info_zno2020_24_04.pdf


Про призупинення дії наказу Департаменту освіти і науки ЗОДА та ДРЦОЯО від 24.02.2020 № 120/24 "Про підготовку до проведення пробного ЗНО та затвердження мережі"

завантажити


Про перенесення дат проведення пробного ЗНО

завантажити


Шановні колеги, у зв’язку з запровадженням карантину, пропонуємо скористуватись ресурсами для підготовки до ЗНО.

За допомогою чат ботів в рамках Всеукраїнського чемпіонату ZNO_BOT_Challenge:

Чат бот з математики https://t.me/HNEU_ZNO_math_bot

Чат бот з Історії України https://t.me/HNEU_ZNO_history_bot

Чат бот з Української мови та літератури https://t.me/zno_ukr_hneu_bot

Промо-відео: https://www.youtube.com/watch?v=9WgHW4PiZVIРЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ЗНО-2020

ТЕРМІН РЕЄСТРАЦІЇ З03 лютогодо24 березня. Керівники закладів освіти зможуть подати, до відділу освіти (методисту РМК Г. П. Романець), комплекти реєстраційних документів учнів , які проходитимуть державну підсумкову атестацію (ДПА) у формі ЗНО,до 9 березня 2020 року.
УЧАСНИКИ РЕЄСТРАЦІЇ Учні загальноосвітніхзакладів,які в 2020 році здобудуть повну загальну середню освіту(особи, які проходитимуть ДПА у формі ЗНО) Особи, які вже мають повну загальну середню освіту (випускники минулих років)
ДОКУМЕНТИ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ 1.Заповнена реєстраційна картка,оформлена на відповідному бланку згідно з вимогамиПорядку. 2.Копія* паспортагромадянина України. 3.Список осіб, які проходитимуть ДПА у формі ЗНО (додається до загального пакету документів закладу освіти). 1.Заповнена реєстраційна картка,оформлена на відповідному бланку згідно з вимогамиПорядку. 2.Копія* паспортагромадянина України. 3. Копія* документа про повну загальну середню освіту (наприклад, атестат).

*На копіях документів, що подаються для реєстрації, повинен бутинапис, що складається зі слівЗгідно з оригіналом(без лапок), а такожособистий підписособи, яка реєструється, їїініціалитапрізвище, дата засвідчення копії.

ФОРМУВАННЯ РЕЄСТРАЦІЙНОЇ КАРТКИ Вам потрібно після 3 лютого 2020 року ввести реєстраційні дані досервісу «Зареєструватися»на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО)testportal.gov.uaабо на нашомусайті. ЗАУВАЖТЕ, ЩО ОДНИМ З ПЕРШИХ КРОКІВ Є ОБРАННЯ КАТЕГОРІЇ ОСОБИ – Якщо Ви у 2020 році завершуєте навчання в закладі загальної середньої освіти , ваша категорія«Випускник закладів загальної середньої освіти 2020 року». –Якщо Ви вже здобули повну загальну середню освіту в попередні роки, незалежно від того, де ви навчаєтеся зараз, ваша категорія«Випускник минулих років». У разі потреби за консультацією або технічною допомогою з питань реєстрації Ви можете звернутися до:
відповідального за формування комплектів реєстраційних документів у закладі освіти, у якому Ви здобуваєте в поточному навчальному році повну загальну середню освіту пункту реєстрації учасників ЗНО
Після закінчення формування реєстраційної картки, вам потрібно роздрукувати: – бланк реєстраційної картки; –контрольно-інформаційнийлист.
ОФОРМЛЕННЯ РЕЄСТРАЦІЙНОЇ КАРТКИ Зверніть увагу!Реєстраційна картка оформлюється українською мовою! 1. Заповніть частину "Заява". Для цього необхідно: – зазначити своє прізвище (у родовому відмінку) та ініціали після найменування регіонального центру; – власноруч (від руки) написатизаяву, у якій засвідчити бажання бути зареєстрованим(ою) для участі в ЗНО, підтвердити факт ознайомлення з Порядком; – поставити дату написання заяви таособистий підпису спеціально відведених місцях під заявою. 2. У спеціально відведених місцях реєстраційної картки наклейтедві однакові фотокартки для документів (чорно-білі або кольорові) розміром 3х4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку.
ВІДСТЕЖЕННЯ СТАНУ ОБРОБКИ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ Дізнатися про стан оброблення реєстраційних документів можливо в онлайн режимі на сайті УЦОЯО та на нашому сайтіза номером реєстраційної картки (за допомоги сервісу«Стан опрацювання документів».
ОТРИМАННЯ ДОКУМЕНТІВ, ЩО ПІДТВЕРДЖУЮТЬ РЕЄСТРАЦІЮ За умови успішної реєстрації ДпРЦОЯО надішле кожному зареєстрованому учаснику ЗНО: – Сертифікат ЗНО-2020; – реєстраційне повідомлення учасника ЗНО. Особам, які проходитимуть ДПА у формі ЗНО, – заадресою навчального закладу, де вони навчаються. Випускникам минулих років –за адресою, яку вони вказали в реєстраційній картці.

Наказ Про проведення пробного ЗНО

Порядок проведення пробного ЗНО

Наказ Про підготовку до проведення в 2020 році ЗНО

Наказ Деякі питання проведення ЗНО 2020

Пробне ЗНО

Предмети ЗНО Зовнішнє незалежне оцінювання(далі – ЗНО)у 2020 році буде проведено з 11 навчальних предметів:українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.
Терміни реєстрації для участі в ЗНО-2020 Реєстрація триватимез 3 лютого до 24 березня 2020 року.Керівники закладів освіти зможуть подати комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів), які проходитимуть державну підсумкову атестацію (далі – ДПА) у формі ЗНО,до 17 березня 2020 року. Звертаємо увагу на те, що додаткового періоду для перереєстрації учасників ЗНО-2020 не передбачено. Тож змінювати реєстраційні дані можна буде тількидо 24 березня 2020 року.
Можлива кількість тестувань для учасників Кожен зареєстрованийучасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів.
Запрошення- перепустки До 30 квітня 2020 рокузареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінокзапрошення-перепустки,де буде зазначено час і місце проведення тестувань.
Календар ЗНО-2020 Математика –21 травня. Українська мова і література –26 травня. Фізика –28 травня. Іспанська, німецька, французька мови –1 червня. Англійська мова —2 червня. Історія України –4 червня. Біологія –9 червня. Географія –11 червня. Хімія –15 червня.
Сертифікаційні роботи Зміст сертифікаційних робіт відповідатимепрограмамзовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказами Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року № 696, від 20 грудня 2018 року № 1426. Український правопис і ЗНО. 22 травня 2019 року Кабмін ухвалив нову редакцію Українського правопису. УНаказіМіністерства освіти і науки України від 29.07.2019 № 1033зазначено, що у завданнях зовнішнього незалежного оцінювання протягом п’яти років будуть використовуватися норми Українського правопису, які не зазнали змін. Тобто завдання, які стосуються норм Українського правопису, будуть ґрунтуватися тільки на тих усталених нормах, які не змінилися.
Особливості ЗНО з іноземної мови Здобувачі освіти, яким результат ЗНО з іноземної мови має зараховуватися як оцінка за ДПА, отримують його за результатами виконання завдань: - рівня стандарту, якщо вивчали відповідний навчальний предмет на рівні стандарту; - рівня стандарту та профільного рівня, якщо вивчали відповідний навчальний предмет на профільному рівні.
ЗНО та ДПА Результати ЗНО з трьох навчальних предметів зараховуються як оцінки за ДПАдля учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2020 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти (далі - здобувачі освіти): - українська мова і література (українська мова); - математика або історія України (період XX - початок XXI століття) (за вибором здобувача освіти); - один предмет із переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, іспанська, німецька або французька мови) за вибором здобувача освіти.
Мова тестів За запитом учасників завдання сертифікаційних робіт з історії України, математики, біології, географії, фізики та хімії буде перекладено кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською й угорською мовами.
Терміни оголошення результатів ЗНО-2020 Результати ЗНО з математики та фізики буде оголошенодо 12 червня, з української мови і літератури, історії України та іноземних мов –до 20 червня, з біології, географії, хімії – до 24 червня.
Основні нормативні документи Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінюваннярезультатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 10 січня 2017 р. № 25, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 27 січня 2017 р. за № 118/29986. Наказ Міністерства освіти і науки України від 09.07.2019 № 947«Про підготовку до проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти». Наказ Міністерства освіти і науки України від 11.05.2019 № 635«Деякі питання проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти».

/Files/images/2019-2020/zno/ukr_sert_2020.png

/Files/images/2019-2020/zno/him_sert_2020.png

/Files/images/2019-2020/zno/history_sert_2020.png

/Files/images/2019-2020/zno/fiz_sert_2020.png

/Files/images/2019-2020/zno/english_sert_2020 - копия.png

/Files/images/2019-2020/zno/bio_sert_2020 - копия.png

/Files/images/2019-2020/zno/zno2020_6krok.png

/Files/images/2019-2020/zno/programa_ukr_2020.png

/Files/images/2019-2020/zno/probne_zno_2020.png

/Files/images/2019-2020/zno/new_banner_aktual_kalendar2020.png

/Files/images/2019-2020/zno/new_banner_aktual_pzno2020.png

/Files/images/2019-2020/zno/info_zno_2020.png

Кiлькiсть переглядiв: 44