2019/2020 навчальний рік
Підсумки участі учнів у ІІ (районному)
та підготовку до ІІІ (обласного) етапу
учнівських олімпіад у 2019/2020 навчальному році
№ п/п | Клас | Місце | П. І. учня | Предмет | П. І. Б. вчителя |
1. | 7 | ІІІ | Романюта Вікторія | математика | Святун А. В. |
2 | 7 | ІІІ | Романюта Вікторія | фізика | Мокроусова М. А. |
3 | 7 | ІІІ | Романюта Вікторія | українська мова | Головіна О. Я. |
4 | 9 | ІІІ | Волжаніна Марія | географія | Свириденко Н. О. |
5 | 11 | ІІІ | Ревега Марія | географія | Свириденко Н. О. |
6 | 10 | ІІІ | Тітова Єлизавета | географія | Свириденко Н. О. |
7 | 11 | ІІ | Бербері Павло | креслення | Бербері І.Г. |
8 | 10 | ІІІ | Тітова Єлизавета | інформаційні технології | Святун А.В. |
9 | 10 (11) | ІІІ | Клименко Владлена | педагогіка та психологія | Гринченко А.О. |
10 | 10 (11) | ІІІ | Олексеєнко Софія | Педагогіка та психологія | Гринченко А.О. |
11 | 11 | ІІІ | Топольницький Георг | трудове навчання | Бербері І.Г. |
Результати участі у ІІ (районному) етапі Міжнародного мовно-літературного
конкурсу імені Тараса Шевченка у 2019/2020 навчальному році
Романюта Вікторія | 7 клас | ІІІ | Головіна О.Я. |
Карімова Альбіна | 11 клас | ІІ | Шереметьєва О.В. |
Результати участі учнів школи ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2019/20120 навчальному році
Карімова Альбіна | 11 клас | ІІІ | Шереметьєва О.В. |
Підсумки участі у І ( районному етапі )
Всеукраїнського конкурсу – захисту науково- дослідницьких
робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2019/2020 навчальному році
Секція | Місце | Прізвище, ім’я учня | Клас | Науковий керівник |
Експериментальна фізика | ІІІ | Олексеєнко Софія | 10 | Мокроусова М. А. |
Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми | І | Тітова Єлизавета | 10 | Святун А. В. |
Історичне краєзнавство | ІІІ | Ревега Марія | 11 | Сечкар Ю. О |
Результати участі учнів школи у Всеукраїнській краєзнавчій експедиції
учнівської молоді «Моя Батьківщина — Україна»
у 2019/2020 навчальному році
Напрям «Козацькому роду нема переводу» групова робота Рій «Чумаки» ІІ місце
керівники: Плешивцева Н. В.,Сечкар Ю. О.
Напрям «Духовна спадщина мого народу» Олексеєнко Софія ІІ місце керівник
Сечкар Ю.О.
Результати участі учнів у районному етапі
Всеукраїнських акцій та конкурсів еколого-натуралістичного напрямку
№ | Прізвище та ім'я учасника | Навчальний заклад | Клас | Місце | Керівник |
Районний етап Всеукраїнської акції «День юного натураліста» | |||||
1 | Екодружина «Eco-style» | Терпіннівська ЗШ І–ІІІ ст. | 10 | І | Свириденко Н. О. Сечкар Ю. О. |
Районний етап Всеукраїнської трудової акції «Плекаємо сад» | |||||
2 | Горбачова Анастасія Петрущенко Євген | Терпіннівська ЗШ І–ІІІ ст. | 9 | І | Свириденко Н. О. Сечкар Ю. О. |
3 | Колектив вихованців | БДЮТ (гурток «Екоманія» на базі Терпіннівської ЗШ І–ІІІ ст.) | ІІІ | Дядькова К. Л. | |
Районний етап Всеукраїнської трудової акції «Парад квітів біля школи» | |||||
4 | Горбачова Анастасія | Терпіннівська ЗШ І–ІІІ ст. | 9 | ІІ | Свириденко Н. О. Сечкар Ю. О. |
Результати участі учнів у обласних етапах
Всеукраїнських акцій та конкурсів еколого-натуралістичного напрямку
Всеукраїнська трудова акція «Плекаємо сад» Горбачова Анастасія, Петрущенко Євген, учні 9 класу (керівники Свириденко Н. О., Сечкар Ю. О.);
Всеукраїнська акція «Грак — птах 2019 року» колектив учнів 4 класу
(керівник Прошина Г. М.)
Всеукраїнська акція «День юного натураліста» екодружина «Еко-style» (керівники Свириденко Н. О., Сечкар Ю. О.)
Результати участі учнів школи у
І (районному) етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»
у2019/2020 навчальному році
№ | Прізвище та ім'я учасника | Назва роботи | Міс-це | Вчитель | |
Номінація «Образотворче мистецтво» | |||||
Клименко Владлена | «Зародження Всесвіту» | І | Устинова О. В. | ||
Герасименко Дар'я | «Космічна муза» | ІІ | Устинова О. В. | ||
Керімова Найлє | «Зіркові мрії» | ІІ | Устинова О. В. | ||
Кузнецова Евеліна | «Я стою на пороге Вселенной, вихри космоса веют в лицо» | І | Устинова О. В. | ||
Єланська Валерія | «Я хотел бы слетать на луну» | ІІ | Устинова О. В. | ||
Карпушина Ксенія | «Мені наснився сон» | ІІ | Устинова О. В. | ||
Притуляк Єлизавета | «Что таит в себе Вселенная» | ІІ | Устинова О. В. | ||
Самотаєва Юлія | «Всю Галактику смогли пройти» | ІІ | Устинова О. В. | ||
Топольницька Катерина | «В небе черном бархатистом звезды яркие блестят» | ІІІ | Устинова О. В. | ||
Самбур Єлизавета | Погляди Всесвіту | Сечкар Ю.О. | |||
Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво» | |||||
Клименко Владлена | «Космічна леді» | ІІІ | Дядькова К. Л. | ||
Номінація «Література, журналістика» | |||||
Романюта Вікторія | «Мій маленький Всесвіт» | ІІ | Зіненко Н. Ю. | ||
Результати участі учнів, в обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного
конкурсу-виставки «Космічні фантазії» у 2019/2020 навчальному році
Дипломом І ступеня нагороджена
Самбур Єлизавета, вихованка гуртка «Історичне краєзнавство» Будинку дитячої та юнацької творчості, учениця Терпіннівської ЗШ І–ІІІ ст., за роботу «Погляди Всесвіту» (керівник Сечкар Ю. О.);
Дипломом ІІІ ступеня нагороджена
Клименко Владлєна, учениця Терпіннівської ЗШ І–ІІІ ст., за роботу «Зародження Всесвіту» (керівник Устинова О. В.);
Результати участі учнів у І (районному) етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у 2019/2020 навчальному році
Прізвище, ім'я учня | Керівник | Назва роботи | Місце |
Притуляк Єлизавета | Устинова О. В. | «Желтый одуванчик, сними свой сарафанчик» | І |
Волжаніна Марія | Устинова О. В. | «Небеса блакитні сяють з глибини» | І |
Кузнецова Евеліна | Устинова О. В. | «Зимові сни України» | І |
Карпушина Ксенія | Устинова О. В. | «Ух, черешня, ух она, так сочна и так вкусна» | ІІ |
Куніцина Ангеліна | Устинова О. В. | «Моя Україна – то мамина ласка» | ІІІ |
Клименко Владлена | Устинова О. В. | «Все це наша Україна – наш чудовий рідний край» | І |
Керімова Найлє | Устинова О. В. | «Дівчина-весна» | ІІ |
Колесников Іван | Павленко О. Є. | «Букет польових квітів» | І |
Лєпіхова Кароліна | Павленко О. Є. | «Таємниці золотої рибки» | І |
Кудріна Крістіна | Рудова О. В. | «Осіння насолода» | ІІІ |
Лисенко Богдан | Павленко О. Є. | «Сільське подвір’я» | ІІІ |
Симрок Валерій | Павленко О. Є. | «Щедра, мила та єдина рідна ненька Україна» | ІІІ |
2018-2019 н.р.
Результати участі учнів школи у ІІ (районному) етапі
конкурс з української мови імені Петра Яцика у 2018/2019 навчальному році
№ п/п | Рівень | Місце | П.І. учня | П.І.Б. вчителя |
| Районний | ІІ ІІІ | Тірон Софія Романюта Вікторія | Прошина Г.М. Зіненко Н.Ю. |
Результати участі у конкурсах обласного рівня.
№ п/п | Назва конкурсу | Предмет | Місце | П.І. учня | П.І.Б. вчителя |
| "Знай і люби свій край" | Образотворче мистецтво | ІІ | Клименко Владлєна | Устинова О.В |
| "Знай і люби свій край" | Образотворче мистецтво | ІІ | Апьонкіна Вікторія | Устинова О.В |
| Очний масовий захід туристсько-краєзнавчого напряму | історія | І | Фейзуллаєва Аліна Фейзуллаєва Емілія | Сечкар Ю.О. |
| Заочний конкурс пошукових робіт «Сила, мужність, честь!» | історія | ІІІ | Саламатіна Олександра | Сечкар Ю.О. |
| XIV Міжнародний конкурсу творчих робіт «Уроки Другої світової війни та Голокосту – уроки толерантності»! | історія | І | Саламатіна Олександра | Сечкар Ю.О. |
| Обласна краєзнавча конференція секціїя «Екологічне краєзнавство» | історія | І | Ревега Марія | Сечкар Ю.О. |
Результати участі учнів школи у
Всеукраїнської краєзнавчої експедиції
учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»
№ | Прізвище та ім'я учасника | Назва роботи | Клас | Місце | Вчитель |
1. | Карімова Альбіна Фейзуллаєва Аліна | «Кримські татари: незламна сила народу» | 10 | І | Сечкар Ю.О. |
Волжаніна Марія Горбачова Анастасія | «Дивовижна перлина Мелітопольщини — річка Молочна» | 8 | ІІІ | Сечкар Ю.О. |
Підсумки участі учнів у районному етапі
Всеукраїнських акцій та конкурсів
еколого-натуралістичного напрямку
№ | Прізвище та ім'я учасника | Навчальний заклад | Клас | Місце | Керівник |
Районний етап Всеукраїнської акції «День юного натураліста» | |||||
9. | Бербері Павло | Терпіннівська ЗШ І-ІІІ ст. | 10 | ІІ | Свириденко Н.О. |
Районний етап Всеукраїнської трудової акції «Парад квітів біля школи» | |||||
6. | Горбачова Анастасія | Терпіннівська ЗШ І-ІІІ ст. | 10 | ІІІ | Мельник Н.Г. |
Результати участі учнів школи у ІІ (районному) етапі
Міжнародного мовно-літературного конкурсу
імені Тараса Шевченка у 2018/2019 навчальному році
2018-2019 н.р. | Карімова Альбіна | 10 | ІІІ | . Шереметьева О.В. |
Результати участі учнів школи у
І (районному) етапі Всеукраїнського
гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»
у 2018/2019 навчальному році
Навчальний рік | П.І. учня | Клас | Місце | П.І.Б. вчителя | ||||
Номінація «Образотворче мистецтво» | ||||||||
2018/2019 | Клименко Владлена | 9 | І | Устинова О.В. | ||||
2018/2019 | Волжаніна Марія | 8 | ІІІ | Устинова О.В. | ||||
2018/2019 | Герасименко Дар'я | 5 | ІІ | Устинова О.В. | ||||
2018/2019 | Керімова Найлє | 9 | І | Устинова О.В. | ||||
2018/2019 | Євсюков Владислав | 9 | ІІІ | Устинова О.В. | ||||
2018/2019 | Тітова Олександра | 3 | І | Прошина Г.М. | ||||
2018/2019 | Єськов Назар | 3 | ІІІ | Прошина Г.М. | ||||
2018/2019 | Єськов Олександр | 3 | ІІ | Прошина Г.М. | ||||
2018/2019 | Карпушина Ксенія | 5 | І | Устинова О.В. | ||||
Номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво» | ||||||||
2018/2019 | Топольницька Олександра Кондратьєва Ганна | 8 | І | Дядькова Е.Л. | ||||
2018/2019 | АпьонкінаВікторія | 7 | І | Устинова О.В. | ||||
2018/2019 | Головіна Валерія | 8 | ІІ | Устинова О.В. | ||||
2018/2019 | Сулейманова Феріде | 6 | І | Устинова О.В. | ||||
2018/2019 | Кузнецова Евеліна | 4 | ІІ | Тригуб В.В. | ||||
Номінація «Література, журналістика» | ||||||||
2018/2019 | Головіна Валерія Горбачов Богдан | 8 | І | Сечкар Ю. О. | ||||
2018/2019 | Єланська Валерія | 4 | ІІ | Тригуб В. В. | ||||
2018/2019 | Колектив учнів | 4 | ІІ | Тригуб В. В. | ||||
2018/2019 | Самбур Елізавета | 10 | ІІІ | Рогозова К. Ю. | ||||
Підсумки участі учнів у ІІ (районному)
та підготовку до ІІІ (обласного) етапу
учнівських олімпіад у 2018/2019 навчальному році
№ п/п | Клас | Місце | П. І. учня | Предмет | П. І. Б. вчителя |
1. | 6 | ІІІ | Романюта Вікторія | математика | Таранова С. С. |
2 | 8 | ІІІ | Горбачова Анастасія | Географія | Свириденко Н. О. |
3 | 10 | ІІІ | Ревега Марія | Географія | Свириденко Н. О. |
4 | 10 | ІІІ | Бербері Павло | Інформаційні технології | Бербері І.Г. |
5 | 9 | ІІІ | Тітова Єлизавета | Інформаційні технології | Святун А.В. |
6 | 10 (11) | ІІІ | Арова Анастасія | Педагогіка та психологія | Гринченко А.О. |
7 | 9 (11) | ІІІ | Клименко Владлена | Педагогіка та психологія | Гринченко А.О. |
8 | 10 | ІІ | Топольницький Георгій | Трудове навчання | Бербері І.Г. |
Підсумки участі учнів учнів школи
в районному етапі IX Всеукраїнського
конкурсу «Моральний вчинок»
- номінація відеосюжет та фоторепортаж2 клас
ІІ місце— (відеосюжет «Ми відповідальні за тих, кого приручили»); (керівник Павленко О.Є.)
Підсумки участі учнів школив XXXVIIІ обласній краєзнавчій
конференції учнівської молоді «Краєзнавчі нариси Запорізької землі»
Переможцем обласної краєзнавчої конференції визнана учениця 10 класу ІІІ місце , на секції «Екологічне краєзнавство» — Ревега Марія, керівник – вчитель історії Сечкар Ю.О.
Підсумки участі у ІІ (районному) етапу XVIІI Всеукраїнського конкурсу
учнівської творчості у 2018/2019 навчальному році
№ | Прізвище та ім'я учасника | Назва роботи | Клас | Місце | Вчитель |
Номінація «Історія України і державотворення» | |||||
1. | Бербері Павло Карімова Альбіна | «Григорій Чухрай: в кіно — все життя» | 10 | І | Сечкар Ю.О. |
Підсумки участі у І (районному) етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу
з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва
«Знай і люби свій край» у 2018/2019 навчальному році
Розділ «Образотворче мистецтво»
№ | Прізвище, ім'я учня | Назва роботи | Керівник | Місце |
1 | Волжаніна Марія | «О, море, возьми меня в дальние дали» | Устинова О. В. | І |
2 | Керімова Найлє | «На Івана Купала» | Устинова О. В. | І |
3 | Клименко Владлена | «Весна іде-красу несе» | Устинова О. В. | І |
Розділ «Декоративно-ужиткове мистецтво» | ||||
4 | Лисенко Богдан | «Українська хата» | Павленко О. Є. | ІІ |
5 | Саєнко Кирило | «Пливи в майбутнє, Україно» | Прошина Г. М. | ІІ |
6 | Попова Анжеліка | «Оберіг» | Прошина Г. М. | ІІІ |
7 | Притуляк Єлизавета | «Чарівна квітка» | Тригуб В. В. | ІІІ |
8 | Супрун Тимофій | «Зерновушка» | Прошина Г. М. | ІІІ |
9 | Апьонкіна Вікторія | «Думи мої думи» | Устинова О. В. | І |
10 | Сулейманова Феріде | «Берегиня» | Устинова О. В. | І |
11 | Головіна Валерія | «Рідний дворик» | Устинова О. В. | ІІІ |
12 | Карпушина Ксенія | «Дівчина- весна» | Устинова О. В. | ІІІ |
2017-2018 н.р.
За підсумками роботи обласного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу-виставки «Космічні фантазії» у 2017/2018 навчальному році визнана: Клименко Владлена, учениця 8 класу - диплом ІІ ступеня ( керівник Устинова О.В.)
За підсумками роботи обласного заочного конкурсу пошукових робіт «Сила, мужність, честь»! визнано: учня 11 класу Саламатіна Олександра - III місце (керівник Сечкар Ю.О.)
За підсумками роботи XIV Міжнародного конкурсу творчих робіт школярів, студентів, аспірантів та вчителів «Уроки Другої світової війни та Голокосту – уроки толерантності»! визнано : учня 11 класу Саламатіна Олександра - I місце (керівник Сечкар Ю.О.)
Вітаємо учнів школи з перемогою у
І (районному) етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у 2017/2018 навчальному році
Прізвище, ім'я учня | Керівник | Назва роботи | ||||
Клименко Владлена | Устинова О. В. | «Нас стрічають і вітають українські квіти» «Це місце зветься Україна» | І ІІІ | |||
Волжаніна Марія | Устинова О. В. | «Яблони в цвету» | ІІ | |||
Апьонкіна Вікторія | Устинова О. В. | «А я дівчинка маленька, Україна моя ненька…» | ІІ | |||
Карімова Найле | Устинова О. В. | «Помічник школяра» | ІІ | |||
Горбачова Анастасія | Устинова О. В. | «У рідному краї півні співають» | ІІІ | |||
Розділ «Писанкарство»
Прізвище, ім'я учня | Керівник | Назва роботи | Місце |
Сулейманова Феріде | Устинова О. В. | «Великодні дзвони» | ІІ |
Головіна Валерія | Устинова О. В. | «Писанкова Україна» | ІІ |
За підсумками роботи обласного журі переможцями обласних конкурсах пошукових робіт визнані :
конкурс «Природа рідного краю», напрям «Чиста криниця» ІІІ місце — Мокроусова Анастасія, учениця 11 класу (керівник Свириденко Н. О.)
Номінація «Забуті імена» ІІ місце — Завертяєва Олена, учениця 11 класу (керівник Сечкар Ю. О.);
За підсумками роботи обласного журі переможцями обласних очних масових заходів туристсько-краєзнавчого напряму визнані :
І місце — Фейзуллаєва Аліна, учениця 9 класу, та Фейзуллаєва Емілія, учениця 11 класу . (керівник Сечкар Ю. О.);
Вітаємо учнів школи з перемогою у І ( районному етапі ) Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»
Прізвище та ім'я учасника | Назва роботи | Клас | Місце | Вчитель |
Євсюков Владислав | «Загадочным созвездиям навстречу!» | 8 | І | Устинова О. В. |
Керімова Найлє | «В глубинах бесконечной дали» | 8 | І | Устинова О. В. |
Клименко Владлена | «Ночь - это время мистических сил, И землю серебряный лик осветил» | 8 | І | Устинова О. В. |
Волжаніна Марія | «В мире так много всего помещается! Мир миллионами звезд освещается!» | 7 | ІІІ | Устинова О. В. |
Сулейманова Феріде | «Через терни до зірок» | 5 | ІІ | Устинова О. В. |
Група учнів | «Волшебный космос» | 5-6 | ІІІ | Дядькова К. Л. |
Козирева Дар’я, Куковкіна Альона | «Міжзоряний простір» | 8 | ІІІ | Устинова О. В. |
Топольницький Георгій | «Космічний транспорт» | 9 | ІІІ | Бербері І. Г. |
Завертяєва Олена | «Революція Волі» | 11 | І | Сечкар Ю. О. |
Чумаков Артем | «Неизведанный мир» | 11 | ІІ | Святун А. В. |
Результати участі у ІІ (районному) етапу
Всеукраїнського конкурсу учнівської
творчості
№ | Прізвище та ім'я учасника | Назва роботи | Клас | Місце | Вчитель |
Номінація «Історія України і державотворення» | |||||
1. | Саламатін Олександр | «Аркадій Гашинський – останній романтик українського театру» | 11 | ІІІ | Сечкар Ю.О. |
Результати участі учнів у ІІ (районному) етапі всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017/2018 навчальному році
№ п/п | Клас | Місце | П. І. учня | Предмет | П. І. Б. вчителя |
1. | 11 | ІІІ | Саломатін Олександр | Фізика | Мокроусова М.А. |
2. | 11 | ІІІ | Завертяєва Олена | Російська мова та література | Чекалова О.О. |
3. | 11 | ІІІ | Безсонова Вероніка | Російська мова та література | Чекалова О.О. |
4 | 9 | ІІІ | Ревега Марія | Географія | Свириденко Н. О. |
5 | 9 | ІІІ | Карімова Альбіна | Географія | Свириденко Н. О. |
6 | 9 | ІІІ | Ревега Марія | Біологія | Мельник Н.Г. |
7 | 9 | ІІІ | Бербері Павло | Інформаційні технології | Бербері І.Г. |
8 | 11 | ІІІ | Завертяєва Олена | Інформаційні технології | Святун А.В. |
9 | 8 | ІІІ | Тітова Єлизавета | Інформаційні технології | Святун А.В. |
10 | 8 | ІІІ | Тітова Єлизавета | Математика | Святун А.В. |
11 | 8 | ІІІ | Тітова Єлизавета | Українська мова та література | Шереметьева О. В. |
12 | 9 | ІІІ | Сєрих Катерина | Українська мова та література | Шереметьева О. В. |
13 | 10 (11) | ІІІ | Арова Анастасія | Педагогіка та психологія | Гринченко А.О. |
14 | 9 | ІІ | Примін Данило | Трудове навчання | Бербері І.Г. |
15 | 9 | ІІ | Бербері Павло | Креслення | Бербері І.Г. |
Результати участі команди школи у І ( районному етапі )
Всеукраїнського конкурсу – захисту науково- дослідницьких
робіт учнів членів МАН у 2017/2018 навчальному році
Секція | Місце | Прізвище, ім’я учня | Клас | Науковий керівник |
Біологія людини | ІІІ | Ревега Марія | 9 | Мельник Н. Г. |
Теоретична фізика | ІІІ | Саламатін Олександр | 11 | Мокроусова М. А. |
Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми | І | Завертяєва Олена | 11 | Святун А. В. |
Результати участі у ІІ (районному) етапі Міжнародного мовно-літературного
конкурсу імені Тараса Шевченка у 2017/2018 навчальному році
Романюта Вікторія | 5 | ІІ | Зіненко Н.Ю. |
Результати участі у Всеукраїнської краєзнавчої експедиції
учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»
№ | Прізвище та ім'я учасника | Назва роботи | Клас | Місце | Вчитель |
1. | Завертяєва Олена Саламатін Олександр | «Безсмертна звитяга юних героїв» | 11 | ІІ | Сечкар Ю.О. |
Результати участі учнів школи ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2017/2018 навчальному році
Безсонова Вероніка | 11 | ІІІ | Зіненко Н.Ю. |
Результати моніторингових досліджень з визначення рівня навченості учнів – стартовий контроль
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1xDTwhFYOwHsLOL2AwEhq5aS22kcSZIrBsc0elZT3AfU/edit#gid=0
Результати моніторингових досліджень з визначення рівня навченості учнів – проміжний контроль
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1LDJ_yus6INrJLpzmvFDVYwTOrvOVAh6Qqhq_f3S8dTQ/edit#gid=0