Робота бібліотеки на 2019-2020 н.р.


Тиждень дитячого читання 2019


Рідне село –це маленька Батьківщина для кожного з нас. Знати історію ,звичаї свого села- дуже важливо.Тому із учнями 3 класу був проведен бібліотечний урок «Історія рідного села» ,де учні дізналися багато нового та цікавого .Переглянули фільм «Село Терпіння.»

/Files/images/bbloteka/IMG_20190228_104940.jpg

/Files/images/bbloteka/IMG_20190228_104859.jpg


Про правила правильного харчування дізнатися можна тут

Про шкоду від алкоголю та тютюну дізнайтеся більше тут


Бібліотечний урок «Знайомство із шкільною бібліотекою».Учні 1 класу дізналися багато нового та цікавого.

/Files/images/bbloteka/1538980357858.jpg


До 162-річчя від дня народження Івана Франка 27 серпня разом з учнями 6 класу в шкільній бібліотеці пройшли "Франкові читання" .Учні читали улюблені твори, брали участь у вікторині.

/Files/images/bbloteka/20180827_092918.jpg

/Files/images/bbloteka/20180827_093104.jpg

/Files/images/bbloteka/20180827_093137.jpg

До 1 вересня учні 6 класу подарували в шкільну бібліотеку енциклопедію про великих людей.

/Files/images/bbloteka/20180921_104939.jpg

/Files/images/bbloteka/20180921_104952.jpg


Місячник шкільних бібліотек

В рамках місячника шкільних бібліотек відбулися книжкові виставки «Здоров'я людини-найбільшийскарб», «Не дай хворобам шансу» та виставка «Хто спортом займається-той сил набирається».

Найчастіше людина починає замислюватися про свій спосіб життя і здоров'я, коли з'являється якась проблема, з'являється хвороба чи нездужання. Турбота про своєздоров'я не має бути проблемою, турбота про своєздоров'яповинна бути образом життя,здоровим способом життя.Якщо раніше казали «В здоровом теле – здоровый дух», то не помилиться той, хто скаже,що без духовного не може бути здорового.

/Files/images/bbloteka/Изображение 249.jpg

/Files/images/bbloteka/Изображение 449.jpg

Кінолекторій «Твоє здоров’я».

Кожна людина повинна обов’язково стежити за своїм здоров’ям. Це не так вже й складно. Досить дотримуватися звичайних правил гігієни, стежити за своїм харчуванням, займатися спортом, більше бувати на свіжому повітрі, по можливості дотримуватися режиму дня. Якщо це робити, багатьох проблем зі здоров’ям можливо уникнути.

Тому серед учнів початкових класів було проведено кінолекторій «Твоє здоров’я» та в 1 класі відбувся бібліофреш «Абетка здорового харчування»,де учні визначали головні складові здорового способу життя, базові принципи правильного харчування, дізналися багато корисного та грали в цікаві ігри.

/Files/images/bbloteka/Изображение 239.jpg

/Files/images/bbloteka/Изображение 456.jpg

/Files/images/bbloteka/Изображение 464.jpg

/Files/images/bbloteka/Изображение 468.jpg

Відео урок «Шкода від алкоголю та тютюну».

Сьогодні великими темпами набирають свої оберти шкідливі звички серед громадян України ,а головне серед дітей шкільного віку .Здоров’ядітей залежить від їх знань та інформованості . Тому серед учнів школи було проведено відео урок «Шкода від алкоголю та тютюну ». Де учні дізналися про страшну статистику та побачили неприємні картинки від цієї «чуми ». Головне, щоб учні зрозуміли що «здоров’я за гроші не купиш» та з відповідальністю відносилися до себе та оточуючих,не зруйнували собі своє майбутнє.

/Files/images/bbloteka/DSC_1523.JPG

/Files/images/bbloteka/фото 158.jpg

/Files/images/bbloteka/фото 161.jpg

Бібліозанурення «Книга або комп’ютер».

«Книги – это духовное завещание одного поколения другому… Вся жизнь человечества оседала в книге: племена, люди, государства исчезали, а книга оставалась. Она росла вместе с человеком, в ней кристаллизировались все учения, потрясавшие умы, и все страсти, потрясавшие сердца; в ней записана та огромная аутография, которая называется всемирнаяи история.» Але сьогодні ми знаходимось на порозі 3 тисячоліття.І комп’ютер є невід ємною складовою життя багатьох…

На цьому уроці учні 5 класу мали змогу дізнатися увесь шлях від кам’яної книги до електронної – комп’ютера . Разом із учнями провели диспут «Книга або комп’ютер», «Шкода чи користь.»

/Files/images/bbloteka/Фото 027.jpg

/Files/images/bbloteka/Фото 028.jpg

/Files/images/bbloteka/Фото 029.jpg

Бібліоквест «Складові здоров’я» .

Бібліоквест - це весело та цікаво . Тому учні із задоволенням приймають учать та змагаються між собою .А найактивніші будуть нагороджені.

/Files/images/bbloteka/Фото 023.jpg

/Files/images/bbloteka/Фото 111.jpg

/Files/images/bbloteka/Фото 179.jpg

/Files/images/bbloteka/Фото 217.jpg

Конкурс малюнків «Спорт і здоров’я».

Ніщо так виразно та яскраво не виражає відношення учнів до свого здоров’я ,не висвітлює свою позицію до спорту , як малюнок…

/Files/images/bbloteka/Изображение 247.jpg

/Files/images/bbloteka/Изображение 248.jpg

/Files/images/bbloteka/Фото 033.jpg

Взимку, коли сніг вже давно вкрив своєю ковдрою подвір’я та стріхи хат, коли чудернацькі коштовні візерунки прикрашають вікна осель, у нашій країні відзначають найбільші свята – Свято Миколая ,Новий рік , Різдво та Водохреща. Ці свята пов’язані з великою кількістю традицій та народних звичаїв.

Тому серед учнів початкових класів відбулася презентація книжки «Традиції та звичаї українців»,в якій розповідається… Але кращє взяти й прочитати!Ласкаво просимо до шкільної бібліотеки!

/Files/images/den_naturalsta/CIMG5983.JPG

/Files/images/den_naturalsta/CIMG5985.JPG


В кожнім домі, в кожній хаті

У містах і на селі,

Хто навчився вже читати,

Має книжку на столі.

З таких слів почався бібліотечний урок у 1-му класі ,де учні знайомилися із структурою книги,правилами користування та вчилися «лікувати» книгу.

/Files/images/Фото 046.jpg

/Files/images/Фото 056.jpg

/Files/images/Фото 057.jpg


Казка - це чарівний світ, у який ми часто поринаємо. Ми відчуваємо почуття смутку, радості . Казка - це диво! Разом із учнями 1 класу відбулася лялькова вистава казки «Рукавичка.»

Діти з захопленням вживалися в свої ролі.

/Files/images/фото 093.jpg

/Files/images/фото 094.jpg


Учні 4 класу плідно підготувалися до Дня Української писемності та мови: читали вірші ,прислів я , загадки та збагачували свої знання про барви рідної мови.А все починається « з слова…»

/Files/images/Фото 077.jpg

/Files/images/Фото 081.jpg


В 4 класі відбувся захід, присвячений книзі.Разом із бібліотекарем, Косарєвою І.І., діти пізнавали перлини народної мудрості ,приймали участь у конкурсі на найкращу емблему для шкільної бібліотеки.

/Files/images/Фото 076.jpg

/Files/images/Фото 071.jpg

/Files/images/Фото 087.jpg

/Files/images/Фото 090.jpg


20 октября в школьной библиотеке Терпеньевской ОШ- І-ІІІ ступеней прошла экскурсия 5 класса по теме «Поход в книжное царство». Ученики совместно с классным руководителем Мельник Н.Г. и библиотекарями Косаревой И.И. , Кунициной Т.В. провели урок-презентацию, посвященный месячнику школьных библиотек.

/Files/images/бшб.jpg

Ученики не только слушали выступления, но и смотрели интересную выставку книг, отвечали на вопросы.

/Files/images/биб1.jpg

Изучили правила поведения в библиотеке, правила поведения с книгой.

/Files/images/биб2.jpg

/Files/images/биб3.jpg

Классный час прошел невероятно оживленным.

Кiлькiсть переглядiв: 537