2018-2019 н.р.

Результати участі учнів школи у

Всеукраїнської краєзнавчої експедиції

учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»

Прізвище та ім'я учасника Назва роботи Клас Місце Вчитель
1. Карімова Альбіна Фейзуллаєва Аліна «Кримські татари: незламна сила народу» 10 І Сечкар Ю.О.
Волжаніна Марія Горбачова Анастасія «Дивовижна перлина Мелітопольщини — річка Молочна» 8 ІІІ Сечкар Ю.О.

Підсумки участі учнів у районному етапі

Всеукраїнських акцій та конкурсів

еколого-натуралістичного напрямку

Прізвище та ім'я учасника Навчальний заклад Клас Місце Керівник
Районний етап Всеукраїнської акції «День юного натураліста»
9. Бербері Павло Терпіннівська ЗШ І-ІІІ ст. 10 ІІ Свириденко Н.О.
Районний етап Всеукраїнської трудової акції «Парад квітів біля школи»
6. Горбачова Анастасія Терпіннівська ЗШ І-ІІІ ст. 10 ІІІ Мельник Н.Г.

Результати участі учнів школи у ІІ (районному) етапі

Міжнародного мовно-літературного конкурсу

імені Тараса Шевченка у 2018/2019 навчальному році

2018-2019 н.р. Карімова Альбіна 10 ІІІ . Шереметьева О.В.

Результати участі учнів школи у

І (районному) етапі Всеукраїнського

гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»

у 2018/2019 навчальному році

Навчальний рік П.І. учня Клас Місце П.І.Б. вчителя
Номінація «Образотворче мистецтво»
2018/2019 Клименко Владлена 9 І Устинова О.В.
2018/2019 Волжаніна Марія 8 ІІІ Устинова О.В.
2018/2019 Герасименко Дар'я 5 ІІ Устинова О.В.
2018/2019 Керімова Найлє 9 І Устинова О.В.
2018/2019 Євсюков Владислав 9 ІІІ Устинова О.В.
2018/2019 Тітова Олександра 3 І Прошина Г.М.
2018/2019 Єськов Назар 3 ІІІ Прошина Г.М.
2018/2019 Єськов Олександр 3 ІІ Прошина Г.М.
2018/2019 Карпушина Ксенія 5 І Устинова О.В.
Номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво»
2018/2019 Топольницька Олександра Кондратьєва Ганна 8 І Дядькова Е.Л.
2018/2019 АпьонкінаВікторія 7 І Устинова О.В.
2018/2019 Головіна Валерія 8 ІІ Устинова О.В.
2018/2019 Сулейманова Феріде 6 І Устинова О.В.
2018/2019 Кузнецова Евеліна 4 ІІ Тригуб В.В.
Номінація «Література, журналістика»
2018/2019 Головіна Валерія Горбачов Богдан 8 І Сечкар Ю. О.
2018/2019 Єланська Валерія 4 ІІ Тригуб В. В.
2018/2019 Колектив учнів 4 ІІ Тригуб В. В.
2018/2019 Самбур Елізавета 10 ІІІ Рогозова К. Ю.

Підсумки участі учнів у ІІ (районному)

та підготовку до ІІІ (обласного) етапу

учнівських олімпіад у 2018/2019 навчальному році

№ п/п Клас Місце П. І. учня Предмет П. І. Б. вчителя
1. 6 ІІІ Романюта Вікторія математика Таранова С. С.
2 8 ІІІ Горбачова Анастасія Географія Свириденко Н. О.
3 10 ІІІ Ревега Марія Географія Свириденко Н. О.
4 10 ІІІ Бербері Павло Інформаційні технології Бербері І.Г.
5 9 ІІІ Тітова Єлизавета Інформаційні технології Святун А.В.
6 10 (11) ІІІ Арова Анастасія Педагогіка та психологія Гринченко А.О.
7 9 (11) ІІІ Клименко Владлена Педагогіка та психологія Гринченко А.О.
8 10 ІІ Топольницький Георгій Трудове навчання Бербері І.Г.

Підсумки участі учнів учнів школи

в районному етапі IX Всеукраїнського

конкурсу «Моральний вчинок»

- номінація відеосюжет та фоторепортаж2 клас

ІІ місце— (відеосюжет «Ми відповідальні за тих, кого приручили»); (керівник Павленко О.Є.)

Підсумки участі учнів школив XXXVIIІ обласній краєзнавчій

конференції учнівської молоді «Краєзнавчі нариси Запорізької землі»

Переможцем обласної краєзнавчої конференції визнана учениця 10 класу ІІІ місце , на секції «Екологічне краєзнавство» — Ревега Марія, керівник – вчитель історії Сечкар Ю.О.

Підсумки участі у ІІ (районному) етапу XVIІI Всеукраїнського конкурсу

учнівської творчості у 2018/2019 навчальному році

Прізвище та ім'я учасника Назва роботи Клас Місце Вчитель
Номінація «Історія України і державотворення»
1. Бербері Павло Карімова Альбіна «Григорій Чухрай: в кіно — все життя» 10 І Сечкар Ю.О.

Підсумки участі у І (районному) етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу

з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва

«Знай і люби свій край» у 2018/2019 навчальному році

Розділ «Образотворче мистецтво»

Прізвище, ім'я учня Назва роботи Керівник Місце
1 Волжаніна Марія «О, море, возьми меня в дальние дали» Устинова О. В. І
2 Керімова Найлє «На Івана Купала» Устинова О. В. І
3 Клименко Владлена «Весна іде-красу несе» Устинова О. В. І
Розділ «Декоративно-ужиткове мистецтво»
4 Лисенко Богдан «Українська хата» Павленко О. Є. ІІ
5 Саєнко Кирило «Пливи в майбутнє, Україно» Прошина Г. М. ІІ
6 Попова Анжеліка «Оберіг» Прошина Г. М. ІІІ
7 Притуляк Єлизавета «Чарівна квітка» Тригуб В. В. ІІІ
8 Супрун Тимофій «Зерновушка» Прошина Г. М. ІІІ
9 Апьонкіна Вікторія «Думи мої думи» Устинова О. В. І
10 Сулейманова Феріде «Берегиня» Устинова О. В. І
11 Головіна Валерія «Рідний дворик» Устинова О. В. ІІІ
12 Карпушина Ксенія «Дівчина- весна» Устинова О. В. ІІІ

2017-2018 н.р.

За підсумками роботи обласного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу-виставки «Космічні фантазії» у 2017/2018 навчальному році визнана: Клименко Владлена, учениця 8 класу - диплом ІІ ступеня ( керівник Устинова О.В.)

За підсумками роботи обласного заочного конкурсу пошукових робіт «Сила, мужність, честь»! визнано: учня 11 класу Саламатіна Олександра - III місце (керівник Сечкар Ю.О.)

За підсумками роботи XIV Міжнародного конкурсу творчих робіт школярів, студентів, аспірантів та вчителів «Уроки Другої світової війни та Голокосту – уроки толерантності»! визнано : учня 11 класу Саламатіна Олександра - I місце (керівник Сечкар Ю.О.)

Вітаємо учнів школи з перемогою у

І (районному) етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у 2017/2018 навчальному році

Прізвище, ім'я учня Керівник Назва роботи
Клименко Владлена Устинова О. В. «Нас стрічають і вітають українські квіти» «Це місце зветься Україна» І ІІІ
Волжаніна Марія Устинова О. В. «Яблони в цвету» ІІ
Апьонкіна Вікторія Устинова О. В. «А я дівчинка маленька, Україна моя ненька…» ІІ
Карімова Найле Устинова О. В. «Помічник школяра» ІІ
Горбачова Анастасія Устинова О. В. «У рідному краї півні співають» ІІІ

Розділ «Писанкарство»

Прізвище, ім'я учня Керівник Назва роботи Місце
Сулейманова Феріде Устинова О. В. «Великодні дзвони» ІІ
Головіна Валерія Устинова О. В. «Писанкова Україна» ІІ
За підсумками роботи обласного журі переможцями обласних конкурсах пошукових робіт визнані :

конкурс «Природа рідного краю», напрям «Чиста криниця» ІІІ місце — Мокроусова Анастасія, учениця 11 класу (керівник Свириденко Н. О.)

Номінація «Забуті імена» ІІ місце — Завертяєва Олена, учениця 11 класу (керівник Сечкар Ю. О.);

За підсумками роботи обласного журі переможцями обласних очних масових заходів туристсько-краєзнавчого напряму визнані :

І місце — Фейзуллаєва Аліна, учениця 9 класу, та Фейзуллаєва Емілія, учениця 11 класу . (керівник Сечкар Ю. О.);

Вітаємо учнів школи з перемогою у І ( районному етапі ) Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»
Прізвище та ім'я учасникаНазва роботиКласМісцеВчитель
Євсюков Владислав«Загадочным созвездиям навстречу!»8ІУстинова О. В.
Керімова Найлє«В глубинах бесконечной дали»8ІУстинова О. В.
Клименко Владлена«Ночь - это время мистических сил, И землю серебряный лик осветил»8ІУстинова О. В.
Волжаніна Марія«В мире так много всего помещается! Мир миллионами звезд освещается!»7ІІІУстинова О. В.
Сулейманова Феріде«Через терни до зірок»5ІІУстинова О. В.
Група учнів«Волшебный космос»5-6ІІІДядькова К. Л.
Козирева Дар’я, Куковкіна Альона«Міжзоряний простір»8ІІІУстинова О. В.
Топольницький Георгій«Космічний транспорт»9ІІІБербері І. Г.
Завертяєва Олена«Революція Волі»11ІСечкар Ю. О.
Чумаков Артем«Неизведанный мир»11ІІСвятун А. В.

Результати участі у ІІ (районному) етапу

Всеукраїнського конкурсу учнівської

творчості

Прізвище та ім'я учасника Назва роботи Клас Місце Вчитель
Номінація «Історія України і державотворення»
1. Саламатін Олександр «Аркадій Гашинський – останній романтик українського театру» 11 ІІІ Сечкар Ю.О.

Результати участі учнів у ІІ (районному) етапі всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017/2018 навчальному році

№ п/п Клас Місце П. І. учня Предмет П. І. Б. вчителя
1. 11 ІІІ Саломатін Олександр Фізика Мокроусова М.А.
2. 11 ІІІ Завертяєва Олена Російська мова та література Чекалова О.О.
3. 11 ІІІ Безсонова Вероніка Російська мова та література Чекалова О.О.
4 9 ІІІ Ревега Марія Географія Свириденко Н. О.
5 9 ІІІ Карімова Альбіна Географія Свириденко Н. О.
6 9 ІІІ Ревега Марія Біологія Мельник Н.Г.
7 9 ІІІ Бербері Павло Інформаційні технології Бербері І.Г.
8 11 ІІІ Завертяєва Олена Інформаційні технології Святун А.В.
9 8 ІІІ Тітова Єлизавета Інформаційні технології Святун А.В.
10 8 ІІІ Тітова Єлизавета Математика Святун А.В.
11 8 ІІІ Тітова Єлизавета Українська мова та література Шереметьева О. В.
12 9 ІІІ Сєрих Катерина Українська мова та література Шереметьева О. В.
13 10 (11) ІІІ Арова Анастасія Педагогіка та психологія Гринченко А.О.
14 9 ІІ Примін Данило Трудове навчання Бербері І.Г.
15 9 ІІ Бербері Павло Креслення Бербері І.Г.

Результати участі команди школи у І ( районному етапі )

Всеукраїнського конкурсу – захисту науково- дослідницьких

робіт учнів членів МАН у 2017/2018 навчальному році

Секція Місце Прізвище, ім’я учня Клас Науковий керівник
Біологія людини ІІІ Ревега Марія 9 Мельник Н. Г.
Теоретична фізика ІІІ Саламатін Олександр 11 Мокроусова М. А.
Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми І Завертяєва Олена 11 Святун А. В.

Результати участі у ІІ (районному) етапі Міжнародного мовно-літературного

конкурсу імені Тараса Шевченка у 2017/2018 навчальному році

Романюта Вікторія 5 ІІ Зіненко Н.Ю.

Результати участі у Всеукраїнської краєзнавчої експедиції

учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»

Прізвище та ім'я учасника Назва роботи Клас Місце Вчитель
1. Завертяєва Олена Саламатін Олександр «Безсмертна звитяга юних героїв» 11 ІІ Сечкар Ю.О.

Результати участі учнів школи ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2017/2018 навчальному році

Безсонова Вероніка 11 ІІІ Зіненко Н.Ю.

Результативність учнів

Результати моніторингових досліджень з визначення рівня навченості учнів – стартовий контроль

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1xDTwhFYOwHsLOL2AwEhq5aS22kcSZIrBsc0elZT3AfU/edit#gid=0

Результати моніторингових досліджень з визначення рівня навченості учнів – проміжний контроль

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1LDJ_yus6INrJLpzmvFDVYwTOrvOVAh6Qqhq_f3S8dTQ/edit#gid=0

Кiлькiсть переглядiв: 171